pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events / Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!

Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!

Marzec powitaliśmy z pompą i hucznie – druga edycja Indigo Trends za nami!
Uczestniczki marcowej edycji spotkań jako pierwsze na własne oczy zobaczyły nowe, wiosenno-letnie kolekcje, których oficjalna premiera nastąpiła 11 marca.

Stało się tak, jak zakładaliśmy – gorąca kolekcja Natalii Siwiec, do której stworzenia zainspirował nas koloryt przepięknej wyspy Santorini, podbiła Wasze serca! Z dużym zainteresowaniem spotkała się również letnia odsłona kolekcji Glass – 5 nowych, orzeźwiających, transparentnych odcieni.

Niespodzianką dla Was były nowe peelingi w Waszych ulubionych zapachach – Arome 99, Bloom Gold i  Love Story, które mogłyście przetestować jako pierwsze, a także absolutnie cudowny zapach – Drama Queen -połączenie zapachu drzewa sandałowego, piżma, wanilii oraz owoców, takich jak brzoskwinia, malina, gruszka, czy czarna porzeczka z wyraźną nutą konwalii – z migoczącymi drobinkami. Już wiemy, że ten produkt będzie na pewno hitem wakacyjnych miesięcy!

Dziękujemy Wam za obecność i nową dawkę motywacji i inspiracji, którą czerpiemy z takich spotkań. Kolejny pokaz nowości Indigo już wkrótce!

Śledźcie nas na bieżąco!

Tymczasem zobaczcie koniecznie fotorelację z Indigo Trends #2!

Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!
KONKURS! Zagraj w zielone i wygraj…
Rodzina kolekcji Glass się powiększa!

zostaw komentarz

Pola oznaczone * są wymagane