pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events / Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!

Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!

Nasz niezawodny Dream Team Indigo nie spoczywa na laurach i wciąż pnie się w górę. Miniony weekend był dla naszej drużyny bardzo pracowity. Stylistki wzięły udział aż w dwóch międzynarodowych Mistrzostwach w stylizacji paznokci - w Niemczech (Monachium) oraz w Bułgarii (Sofia). Dziewczyny jak zwykle dały z siebie wszystko, prezentując pełnię swoich umiejętności, co zaowocowało wspaniałym wynikiem - Team Indigo Nails zdobył łącznie aż 17 medali!

W Monachium nasze stylistki dumnie reprezentowały Polskę na bardzo prestiżowych Mistrzostwach European Masters' Award Nail-Design. To już 29 edycja tych zawodów, a ich laureaci otrzymują m.in. zaszczytny tytuł Mistrza Europy. Z drużyny Indigo nominację do wzięcia udziału w tych zawodach uzyskały nasze wspaniałe instruktorki: Paulina Walaszczyk oraz Agnieszka Mazur. Wyniki ich weekendowych zmagań po prostu nie mogły być lepsze...

Dziewczyny zdobyły 2 złote medale - 2 tytuły Mistrzyń Europy!

Paulina Walaszczyk - 1 Miejsce Akryl
Agnieszka Mazur - 1 Miejsce Żel

Wielkie gratulacje, duma nie do opisania!!!

Ale to nie wszystko. Reszta Dream Teamu Indigo również dała nam mnóstwo powodów do dumy, satysfakcji i radości. Nasze zawodniczki wystartowały na odbywających się równolegle Mistrzostwach NailPro w Sofii. Są one ważną częścią prestiżowego pucharu NailPro, który rozgrywany jest w całej Europie Wschodniej i przyciąga najlepsze europejskie stylistki.

Wyniki drużyny Indigo mówią same za siebie: 15 medali oraz nagroda dla najlepszego Teamu!

Bardzo jesteśmy dumni ze wszystkich naszych dziewczyn. Pokazują, że ciężka praca popłaca, że warto w siebie wierzyć, marzyć i spełniać te marzenia.

Dla drużyny Indigo nie ma rzeczy niemożliwych!

Wyniki NailPro Bułgaria 2016

Katarzyna Stachura - Veteran
1 Miejsce Manicure Hybrydowy
2 Miejsce Manicure Hybrydowy NailArt

Joanna Bandurska - Veteran
1 Miejsce Stiletto
2 Miejsce Salon Succes
2 Miejsce Perfect Match

Ewelina Fedorowicz - Nowicjusz
2 Miejsce Salon Succes

Anna Faber - Veteran
3 Miejsce Stiletto

Renata Mastalska - Veteran
2 Miejsce Stiletto

Marcelina Rawka - Veteran
3 Miejsce Twist French

Emilia Tokarz - Veteran
3 Miejsce All About Bling

Katarzyna Kaczmarek - Nowicjusz
1 Miejsce Stiletto
2 Perfect Match

Angelika Wróbel - Nowicjusz 
3 Miejsce Salon
3 Miejsce Stiletto

Adriana Fodolica - Nowicjusz
3 Miejsce Twist French

Nagroda za najlepszy Team - Indigo Nails

Ucz się od najlepszych!

Nasze wspaniałe stylistki zapraszają na szkolenia ze stylizacji paznokci, które odbywają się w całym kraju!

Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!Relacja z Mistrzostw w Sofii i Monachium - 17 medali Indigo Team!
Jak zdjąć hybrydę – krok po kroku
Pędzelki do zdobienia paznokci - jakie wybrać?

zostaw komentarz

Pola oznaczone * są wymagane