pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events / Natalia Siwiec na Targach Beauty Forum

Natalia Siwiec na Targach Beauty Forum

Na wiosennej edycji Targów Beauty przygotowaliśmy dla Was same atrakcje. Naszą największą niespodzianką była możliwość spotkania się z Natalią Siwiec i otrzymania od niej plakatów z dedykacją. Oprócz tego Natalia chętnie pozowała do zdjęć, a także wspierała nasz cały Team. Stoisko Indigo liczyło 235m2, a najważniejszym punktem była 7 metrowa ściana z róż, którą zaprojektowała utalentowana Izabela Stachecka. 

Dla naszych gości na standzie pracował 45 osobowy Team Indigo! Pozytywna energia oraz uśmiechy towarzyszyły nam przez cały weekend :)

Nasz stand stał się sławny :) Zobaczcie na Pudelku :

http://www.pudelek.pl/artykul/90113/natalia_siwiec_i_agnieszka_szulim_w_takiej_samej_sukience_zdjecia/

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy odwiedzili lub zrobili zakupy na naszym stoisku. Dziękujemy za Wasze miłe słowa oraz za to, że spędziliście z nami ten wspaniały czas :) Indigo już się szykuje na kolejne targi ... tym razem odwiedzimy Was już w maju w Poznaniu!

Natalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty ForumNatalia Siwiec na Targach Beauty Forum
Paznokcie Baby Boomer - krok po kroku [VLOG]
Neon Power - warsztaty zdobienie paznokci NailArt

zostaw komentarz

Pola oznaczone * są wymagane