pl
|
en
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events / Meet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w Polsce

Meet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w Polsce

Druga edycja konferencji Meet Beauty w tym roku odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie 23 kwietnia. Na wydarzenie zostało zaproszonych 300 najlepszych blogerek urodowych z Polski. Nasza marka po raz pierwszy brała udział w takim evencie, więc przygotowania trwały już od lutego. Jak zawsze musieliśmy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik ;)

Meet Beauty to coś więcej niż spotkanie. To możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz możliwość pogłębiania wiedzy na temat nowych marek kosmetycznych. Na specjalnie wydzielonej powierzchni dziewczyny mogły zapoznać się z każdą firmą. Oprócz tego miały szanse zapisania się na warsztaty. Indigo zorganizowało 3 panele warsztatowe po 90 minut, które prowadziły nasze wspaniałe Instruktorki - Katarzyna ZbroińskaMarcelina Dudek.

Naszym głównym celem było przekazanie wiedzy na temat regenerującego zabiegu Manicure Masłem Shea oraz zaprezentowanie problemów jakie można napotkać przy stylizacji hybrydowej. Na warsztatach gościliśmy aż 160 osób!

Na standzie dziewczyny mogły spotkać się z Maliną Malinowską, która chętnie tworzyła zdobienia na paznokciach naszych gości oraz z osobami z Centrali. Głównym punktem naszego standu po raz kolejny została ścianka z róż, która odgrywała kluczową rolę w zorganizowanym przez nas konkursie na najlepsze selfie.

Dostaliśmy bardzo dużą ilość zdjęć za które jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Możecie je nadal obejrzeć na Instagramie pod #indigobeautyselfie.

Jednak nasze Jury zdecydowało nagrodzić 6 dziewczyn, a zostały nimi:

Ekaterina Kozlova

Zakręcony Świat Marty

Revelkove Love

KosmetoMama

Kate's Beautyland

Blondwłosa Chemiczka

Gratulujemy! W nagrodę dziewczyny otrzymały 2-dniowe szkolenie "W 100% idealne paznokcie" z naszą Multimistrzynią Pauliną Walaszczyk.

To był bardzo intensywny dzień, pełen emocji, pozytywnej energii. Dziękujemy, że byliście z nami! A teraz czas na fotorelacje! :)

Meet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w PolsceMeet Beauty - Indigo na największej konferencji dla blogerów w Polsce
Sugar Effect - wielozadaniowiec
Manicure kombinowany - na czym polega?

2 Komentarze

Kobiecy Żywioł

Było cudownie <3 Zdecydowanie wyróżnialiście się z tłumu <3

Freewolna

Ścianka robiła wrażenie, naprawdę! A do tego dziewczyny z super energią, którą zarażały! :)

zostaw komentarz

Pola oznaczone * są wymagane