pl
|
en
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events / Jesienna petarda! Pokazy nowości i promocja, jakiej jeszcze nie było

Jesienna petarda! Pokazy nowości i promocja, jakiej jeszcze nie było

Jesteście ciekawe, jakie nowości przygotowaliśmy dla Was tym razem? I słusznie! Venice – kolekcja lakierów hybrydowych, która trafi do sklepu internetowego Indigo po oficjalnej premierze w ostatnich dniach września, zachwyci zarówno miłośniczki ciepłych, jasnych odcieni, jak i fanki ciemnych, wyrazistych barw. Romantyczna, ale z pazurem – dokładnie taka jest najnowsza kolekcja Indigo. Wiemy doskonale, jak sprawić, by jesień nabrała koloru!

Kolekcję Venice możecie zobaczyć i kupić przedpremierowo, biorąc udział w naszych jesiennych pokazach. Brzmi intrygująco? To jeszcze nie koniec atrakcji! Przedpremiera najnowszej kolekcji połączona będzie z wyjątkową promocją dla najwierniejszych fanów Indigo. Kupując wszystkie, zjawiskowe odcienie z kolekcji Venice, otrzymacie 5 buteleczek Bazy Proteinowej GRATIS! Oferta będzie obowiązywać od 14 do 30 września podczas jesiennych pokazów Indigo oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej Indigo.

Wśród jesiennych nowości znajdzie się również coś dla… panów. W czasie pokazów zaprezentowana zostanie nowa linia kosmetyków Indigo Home SPA o intrygującym zapachu Omnia. Będziemy zachęcać Was do rozszerzenia oferty salonów o męski manicure, na który coraz chętniej decydują się mężczyźni przygotowujący się do wydarzeń, takich jak ślub czy ważna rozmowa kwalifikacyjna. Z nową linii Indigo będziecie mogli zaproponować im dedykowany zabieg, zanim zrobi to konkurencja!

Prezentacje najgorętszych trendów jesieni, spotkania z najlepszymi Instruktorami, moc paznokciowych inspiracji i promocje, jakich jeszcze nie było – choć za oknem piękne lato, my już nie możemy doczekać się tych jesiennych atrakcji! Już 14 września zapraszamy na pierwsze pokazy naszych nowości. Przez kolejne tygodnie września spotkania odbywać się będą w siedzibach Dystrybutorów Indigo w całej Polsce i zagranicą. Ich listę możecie na bieżąco sprawdzać pod tym linkiem. Cena biletu na wrześniowe pokazy Indigo to 50 zł. Pamiętajcie, liczba miejsc ograniczona!

Finał konkursu - Hrabina
Sierpniowe nowości Indigo

27 Komentarzy

Magdalena Antosiak

Witam, ile będzie kolorków w nowej kolekcji? Pozdrawiam serdecznie!

Pani Magdaleno, liczba kolorów najnowszej kolekcji to nasza słodka tajemnica. Wszystko okaże się już wkrótce. Zapraszamy na jesienne pokazy!

Ewelina

Witam. Kiedy będzie pokaz w Warszawie?

Pani Ewelino, pełen harmonogram pokazów dostępny jest pod tym linkiem. W ciągu kilku dni lista może zostać zaktualizowana. Jeśli szuka Pani pokazu w okolicach Warszawy, już teraz zapraszamy do Pruszkowa na spotkanie, które odbędzie się 14 września.

Dorota

Witam. Kiedy będzie pokaz w Bydgoszczy?

Pani Doroto, zachęcamy do zapoznania się z HARMONOGRAMEM pokazów. W tej chwili nie planujemy spotkania w Bydgoszczy, ale ostateczna lista eventów może ulec zmianie w ciągu kilku najbliższych dni. Już teraz zapraszamy na pokazy do pozostałych miast. Pozdrawiamy serdecznie!

Manuszak

Gdzie odbywają się te pokazy jak można się zspisac

Dzień dobry. Pełna lista pokazów dostępna jest pod tym linkiem. Zapisów mogą Państwo dokonać telefonicznie, bezpośrednio u naszych Dystrybutorów. Zapraszamy serdecznie!

Daria

Witam, kiedy będzie pokaz w Szczecinie? Pozdrawiam

Pani Dario, w tej chwili nie planujemy spotkania w Szczecinie, ale zachęcamy do śledzenia HARMONOGRAMU pokazów. W ciągu kilku dni ich lista może zostać zaktualizowana. Już teraz zapraszamy na pokazy w innych miastach. Być może uda się Pani znaleźć dogodny termin i lokalizację. Zapraszamy serdecznie.

Piekarska

Witam. Kiedy pokaz w Bielsko-Biała?

Pokaz w Bielsku-Białej odbędzie się 14 września. Numer telefonu, pod którym można dokonać zapisu znajdzie Pani w harmonogramie jesiennych pokazów TUTAJ. Zapraszamy serdecznie!

Kasia

przydałby się pokaz w kujawsko-pomorskim, jest wiele chętnych

Pani Kasiu, bardzo nas cieszy takie zainteresowanie Pokazami. Czy ma Pani na myśli jakąś konkretną lokalizację? Być może na aktualnej liście pokazów uda się znaleźć miejscowość w dogodnej odległości.

Agnieszka

Witam czy jest szansa aby harmonogram rozszerzyć o miasto Bydgoszcz w tym województwie nie ma pokazów

Pani Agnieszko, lista pokazów jest już zamknięta. Będziemy pamiętać o Bydgoszczy podczas organizacji kolejnej edycji wydarzenia. Tymczasem zapraszamy na eventy w innych miastach. Pozdrawiamy serdecznie!

Kamila

A czy w Białymstoku odbędzie się pokaz?

Pani Kamilo, niestety tym razem Białystok nie znalazł się na mapie naszych pokazów. Na pewno weźmiemy go pod uwagę, organizując wiosenną edycję. Gorąco zapraszamy na eventy w pozostałych miastach!

Ewa

Szkoda, że nie bedzie w Białymstoku bo mam najbliżej. A w Warszawie pokazu nie będzię?

Pani Ewo, zachęcamy do zapoznania się z pełną listą pokazów, która dostępna jest pod tym linkiem. Może uda się Pani znaleźć wydarzenie w dogodnej lokalizacji. O Białymstoku i Warszawie będziemy pamiętać wiosną!

Kamila

Mozliwy jest pokaz w Białymstoku?

Pani Kamilo, lista pokazów jest już niestety zamknięta. Dziękujemy za zainteresowanie. Będziemy pamiętać o Białymstoku planując kolejną odsłonę wydarzenia.

Joanna Wierzbanowska

Witam była bym zainteresowana udziałem 2 osób w pokazie w krakowie ale jest brak biletów ( czy jest możliwa Rezerwacja ješli by ktoś zrezygnował ?

Pani Joanno, w tej sprawie najlepiej kontaktować się bezpośrednio z organizatorami poszczególnych pokazów, którzy mają dostęp do aktualnej listy uczestników. W Krakowie odbywa się kilka eventów w różnych terminach. Być może uda się Pani jeszcze zapisać na któryś z nich. Pozdrawiamy!

Aurelie

Bonjour une avant première pour Paris ?

Bonjour, Aurelie! Pour les présentations des nouveautés a Paris vous pouvez contacter directement l'organisatrice - Vladislava Bulle (+33 9 51 84 96 11). Les dates des événements sont disponibles ICI.

Ann

Witam . Czy w warszawie b?dzie pokaz nowo?ci?

zostaw komentarz

Pola oznaczone * są wymagane