|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Informacje techniczne
Jak wzmocnić paznokcie?

Jak wzmocnić paznokcie?

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety – dlatego też niejedna z nas oddałaby fortunę za sprawdzone sposoby na uzyskanie twardej płytki. Mamy dobrą wiadomość – piękne, mocne i zdrowe pazurki są teraz w zasięgu ręki! Podsyłamy Wam kilka wskazówek, jak uratować nawet mocno zniszczoną płytkę.

Paznokcie marmurki – krok po kroku. Jak je zrobić?

Paznokcie marmurki – krok po kroku. Jak je zrobić?

Każdy rok przynosi nowe trendy lub ponownie lansuje zapomnianą przez dekady modę. Zdarzają się jednak przypadki, gdy pewien styl potrafi przetrwać próbę czasu i świecić triumfy przez lata. Świetnym przykładem są tzw. „paznokcie marmurki”, które z sezonowej ciekawostki stały się jedną z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci.

Dlaczego paznokcie żelowe odpadają?

Dlaczego paznokcie żelowe odpadają?

Paznokcie żelowe stanowią świetny podkład pod stylizację hybrydową. Aby zabieg był trwały, należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Przestrzegając ich, unikniemy zawodu spowodowanego przedwczesnym odpadnięciem aplikacji.

Krótkie paznokcie – jaki kolor wybrać?

Krótkie paznokcie – jaki kolor wybrać?

Zadbane, piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. Jednak co w sytuacji, gdy z różnych względów nie możemy mieć długich pazurków? Krótkie też mogą się pięknie prezentować, o ile znamy kilka trików, jak je optycznie wydłużyć.

Piernikowe szaleństwo! - inspiracja Indigo

Inspiracje Indigo: Piernikowe szaleństwo!

Zapewne pamiętałaś o przygotowaniu podarków dla bliskich, ulubionych potraw i świątecznych dekoracji, ale czy w ferworze obowiązków, nie zapominasz przypadkiem… o sobie? Z kolejną porcją inspiracji od Indigo, zachwycisz bardziej niż pierwsza gwiazdka!

Matowe hybrydy - krok po kroku

Matowe hybrydy - krok po kroku

Efekt zmatowionej powierzchni jest bardzo modny – w kilku krokach wyjaśniamy, jak go uzyskać i których produktów użyć, aby matowe paznokcie hybrydowe prezentowały się naprawdę idealnie.