pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events

Mistrzostwa Viva Nail Cup

To dopiero pierwsze mistrzostwa w tym roku, a na nasze konto już wskoczyło 79 medali. Podczas mistrzostw Viva Nail Cup w Poznaniu Instruktorki Indigo po raz kolejny udowodniły, że dobry team to podstawa!

Zjazd Salonów Firmowych SN Studio

Zjazd Salonów Firmowych SN Studio

Piękno to rzecz gustu. Każda z nas ma własne wyobrażenie pięknej stylizacji paznokci, oszałamiającego makijażu czy też perfekcyjnej fryzury. Kto by nadążył za wszystkimi trendami w tak podobnych, a jednocześnie tak odmiennych profesjach? Oczywiście – Stylistki Indigo.

Poznaj tajniki przedłużania. Szablony & żele

Nie od dziś wiadomo, że siłą Indigo Nails są nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także grono ekspertów, którzy w mistrzowski sposób są w stanie przekazać kursantom niezbędną wiedzę. Dlatego wszystkich poszukujących informacji na temat przedłużania za pomocą żeli oraz szablonów zapraszamy na ogólnopolskie Indigo Open Day.

Świąteczne rabaty w Indigo

Potrzebujesz uzupełnić zapasy? Szukasz świątecznych prezentów? A może chcesz przetestować nasze najnowsze odcienie? Każdy pretekst jest dobry, by skorzystać z grudniowych okazji w Indigo!

Mistrzostwa w Kanadzie

Mistrzostwa w Kanadzie

Kanadyjskie Mistrzostwa Nailympia rozpoczęły nowy rozdział w mistrzowskich zmaganiach naszych Instruktorek. 7 medali zdobytych przez jednoosobową reprezentację Indigo może oznaczać tylko jedno – to będzie naprawdę dobry sezon!