|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Events / Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!

Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!

Takiej drużyny nie ma nikt na świecie! Nasz wspaniały Indigo Dream Team po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych. Miesiące przygotowań, szkolenia pod okiem Mistrzów Świata oraz setki godzin ćwiczeń potwierdzają, że dzięki determinacji i ciężkiej pracy, można sięgać gwiazd i spełniać nawet największe marzenia.

W dniach 01-03.10.2016 nasze instruktorki Master Team oraz Young Team po raz kolejny wzięły udział w Mistrzostwach Europy Nailympia London 2016.

Są to jedne z najważniejszych i najtrudniejszych rywalizacji w sztuce stylizacji paznokci. Startują w nich najlepsi z najlepszych - Mistrzowie Świata, Europy oraz najlepsze drużyny starego kontynentu. Poziom jest zabójczo wysoki, a każda ze stylizacji musi być dopracowana w najmniejszych szczegółach.

W tegorocznej edycji Nailympia London wystartowało aż 759 uczestników z 21 krajów. Ekipa Indigo Nails z Polski liczyła 17 zawodniczek, podzielonych na 3 dywizje - w zależności od poziomu zaawansowania. Dziewczyny przez dwa dni pracowały w pocie czoła, startując w różnorodnych konkurencjach - od paznokci salonowych, hybrydowych, po mistrzowskie stylizacje żelowe i akrylowe. W poniedziałek emocje sięgnęły zenitu, co mogliśmy oglądać na żywo podczas relacji na naszym Snapchacie.

Sukces naszej drużyny przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Pobiliśmy wszelkie możliwe rekordy, zdobywając łącznie aż... 37 medali i pucharów! 14 złotych, 10 srebrnych, 10 brązowych oraz 3 nagrody Teamowe - do takiego wyniku nie zbliżyła się żadna ze startujących drużyn! Ogromna duma i radość rozpierały nas za każdym razem, gdy ze sceny padała informacja, że medal wędruje do Polski, do Indigo Team. Nasze stylistki potwierdziły światowy poziom swoich umiejętności.

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które mocno trzymały za nas kciuki. Dziękujemy Mistrzom Świata, takim jak David i Stefanie Fowler oraz Madelene Wolf, którzy podczas szkoleń przekazywali naszej drużynie bezcenne rady i wskazówki. Dziękujemy również naszym naszym dzielnym i wytrwałym modelkom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Wasza wiara dodaje nam skrzydeł.

Sukcesy Indigo - Nailympia 2016


DYWIZJA 1 (Novice)

Kinga Kryńska
1 Miejsce Gel Form Sculpture
2 Miejsce Tips Overlay Gel
2 Miejsce Soak Off Manicure
2 Miejsce Reality Design
2 Miejsce Runway Design

Emilia Tokarz
1 Miejsce Tips Overlay Gel
3 Miejsce Salon Nails

Martyna Bryzek 
2 Miejsce Mixed Media
Nagroda Teamu Indigo Dywizja 1: Emilia Tokarz, Kinga Kryńska, Monika Cis, Martyna Bryzek.


DYWIZJA 2 (Apprentice)

Katarzyna Zbroińska
1 Miejsce Soak Off Manicure
3 Miejsce Tips&Overlay Gel

Anna Faber
1 Miejsce Tips&Overlay Gel
1 Miejsce Gel Sculpture forma
2 Miejsce Salon Nails

Marcelina Dudek
1 Miejsce Stiletto Nails
2 Miejsce Gel Scultured Form
3 Miejsce Acrylic Form Sculpture
3 Miejsce Soak Off Manicure

Katarzyna Kaczmarek
3 Miejsce Reality Design
3 Miejsce Acrylic Tips& Overlay

Katarzyna Stachura
1 Miejsce Acrylic Tips&Overlay
1 Miejsce Perfect Match
2 Miejsce Soak Off ManicureNagroda Teamu Indigo Dywizja 2: Katarzyna Stachura, Katarzyna Kaczmarek, Marcelina Dudek, Anna Faber, Katarzyna Zbroińska, Klaudia Demkiewicz.


DYWIZJA 3 (Master)

Agnieszka Mazur
1 Miejsce Perfect Match
3 Miejsce Reality Design

Ewelina Fedorowicz
1 Miejsce Reality Design
2 Miejsce Salon Nails

Paulina Walaszczyk
1 Miejsce Tips&Overlay Gel

Joanna Bandurska
1 Miejsce Gel Form Scuplture
2 Miejsce Gel Tips&Overlay

Lena Kurach
1 Miejsce Acrylic Tips&Overlay
1 Miejsce Salon Nails
3 Miejsce Soak Off Manicure
3 Miejsce Gel&Tips Overlay
3 Miejsce Acrylic Form Scuplture

Nagroda Teamu Indigo Dywizja 3: Lena Kurach, Joanna Bandurska, Paulina Walaszczyk, Marcelina Rawka, Ewelina Fedorowicz, Agnieszka Mazur, Renata Mastalska.

Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!Mistrzostwa Europy Nailympia London - 37 medali dla Indigo!
Relacja z jesiennej edycji Beauty Forum 2016
Indigo bije rekordy! Relacja z Mistrzostw Polski

zostaw komentarz

Pola oznaczone * są wymagane