|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog / Informacje techniczne
Jak wzmocnić paznokcie?

Jak wzmocnić paznokcie?

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety – dlatego też niejedna z nas oddałaby fortunę za sprawdzone sposoby na uzyskanie twardej płytki. Mamy dobrą wiadomość – piękne, mocne i zdrowe pazurki są teraz w zasięgu ręki! Podsyłamy Wam kilka wskazówek, jak uratować nawet mocno zniszczoną płytkę.

Paznokcie marmurki – krok po kroku. Jak je zrobić?

Paznokcie marmurki – krok po kroku. Jak je zrobić?

Każdy rok przynosi nowe trendy lub ponownie lansuje zapomnianą przez dekady modę. Zdarzają się jednak przypadki, gdy pewien styl potrafi przetrwać próbę czasu i świecić triumfy przez lata. Świetnym przykładem są tzw. „paznokcie marmurki”, które z sezonowej ciekawostki stały się jedną z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci.

Dlaczego paznokcie żelowe odpadają?

Dlaczego paznokcie żelowe odpadają?

Paznokcie żelowe stanowią świetny podkład pod stylizację hybrydową. Aby zabieg był trwały, należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Przestrzegając ich, unikniemy zawodu spowodowanego przedwczesnym odpadnięciem aplikacji.

Krótkie paznokcie – jaki kolor wybrać?

Krótkie paznokcie – jaki kolor wybrać?

Zadbane, piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. Jednak co w sytuacji, gdy z różnych względów nie możemy mieć długich pazurków? Krótkie też mogą się pięknie prezentować, o ile znamy kilka trików, jak je optycznie wydłużyć.

Piernikowe szaleństwo! - inspiracja Indigo

Inspiracje Indigo: Piernikowe szaleństwo!

Zapewne pamiętałaś o przygotowaniu podarków dla bliskich, ulubionych potraw i świątecznych dekoracji, ale czy w ferworze obowiązków, nie zapominasz przypadkiem… o sobie? Z kolejną porcją inspiracji od Indigo, zachwycisz bardziej niż pierwsza gwiazdka!

Matowe hybrydy - krok po kroku

Matowe hybrydy - krok po kroku

Efekt zmatowionej powierzchni jest bardzo modny – w kilku krokach wyjaśniamy, jak go uzyskać i których produktów użyć, aby matowe paznokcie hybrydowe prezentowały się naprawdę idealnie.

Kształty paznokci i jak je piłować

Kształty paznokci, czyli o tym jak je piłować

Sezonowe zmiany kolorystyczne i różnorodne trendy wiążą się też z promocją określonych kształtów paznokci. Jeszcze kilka sezonów temu „rządziły” stylizacje ze szpiczastymi szponami, tymczasem teraz zdecydowanie większą popularnością cieszą się tzw. migdałki. Bez względu na to, na jaki kształt się zdecydujesz z tego tekstu dowiesz się jak piłować paznokcie, by go uzyskać.