7.7.2022
Piana na paznokciach - wybierz zdobienie wiecznie modne
Zdobienia paznokci

Piana na paznokciach - wybierz zdobienie wiecznie modne

by Indigo Nails
3 min. czytania

Piana na paznokciach (z ang. bubble nails) to trend, który kilka sezonów temu podbił Internet. Miesiące mijają, a to modne, szybkie i efektowne zdobienie wciąż kradnie serca miłośniczek niebanalnego mani. W nowym VLOG-u nasza instruktorka z Nysy - Marta Olesiak - pokazuje, jak stworzyć efekt piany na paznokciach w nowoczesnym, wielobarwnym wydaniu. Zapraszamy na seans!

Produkty do stworzenia paznokci z efektem piany

Aby stworzyć pianę, którą przeniesiemy na paznokcie, potrzebna jest wyłącznie miseczka z ciepłą wodą i odrobina mydła w płynie. My jednak chcemy, by nasza stylizacja nabrała niepowtarzalnego charakteru. Zwieńczeniem zdobienia będzie więc nie tylko piana na paznokciach - wzbogacimy ją pyłkiem wcieranym w lepką warstwę.

Sprawdź, po jakie produkty, akcesoria i ozdoby sięgnęła Marta Olesiak:

My paznokcie naszej modelki przygotowaliśmy już wcześniej - przedłużyliśmy je w kształcie migdała i odtłuściliśmy Cleanerem Wipe Off. Dzięki temu teraz już skupimy się na samym zdobieniu i sprawimy, że nasza piana na paznokciach zaprezentuje się spektakularnie!

Piana na paznokciach - najpierw stwórz odpowiedni podkład

Na początku na paznokciach tworzymy nieregularne zdobienia - zaczynamy od malowania fal i wypełniamy je żelem do zdobień Indigo - Arte Brillante Black Poison. W czarne przestrzenie wetrzemy pyłek Metal Manix Chameleon w odcieniu Butterfly. Z naszego najnowszego VLOG-a dowiesz się:

  • dlaczego paznokci ozdabianych żelem nie utwardzamy w międzyczasie?
  • jak dopracowywać zdobienie pędzelkiem Indigo Master Nail Art?
  • kiedy przymrażać paznokcie w lampie?

Chcesz poznać wszystkie pyłki i ozdoby do paznokci Indigo? Przygotowaliśmy dla Ciebie ich prezentację - VLOG oraz artykuł na blogu!

Marta Olesiak pokazuje również trzy sposoby efektywnego wcierania pyłków w rozgrzany produkt bez warstwy lepkiej (w naszym przypadku to żel Arte Brillante). Po pierwsze - możemy skorzystać ze specjalnej pacynki, po drugie - zrobić to palcem. A po trzecie? Sięgnąć po mini gąbeczkę do ombre! Sposób wcierania pyłku dopasowujemy indywidualnie do naszych preferencji.

Pamiętajcie, by wtarty pyłek zawsze odpylać miękkim pędzelkiem. Dlaczego? Jeśli włosie będzie zbyt twarde, może dojść do porysowania lustrzanej tafli i stylizacja już nie będzie tak efektowna!

Paznokcie z pianą - czas na bubble nails!

Teraz czas na właściwy etap stylizacji! Najpierw zdobienie pokrywamy Tip Topem - warto robić to cienkim pędzelkiem tak, aby dotrzeć do wszystkich zakamarków. Następnie kopytkiem aplikujemy grubą warstwę piany i utwardzamy przez 30 sekund w lampie!

  • Dlaczego paznokcie z pianą utwardzamy naprzemiennie?
  • Czemu należy nanosić obfitą warstwę mydlanych bąbelków?
  • Jak dobrze wyczyścić utwardzone paznokcie?
  • Co zrobić, by efekt piany uzyskać na całych paznokciach?
  • Dlaczego piana najlepiej prezentuje się właśnie na pyłku lustrzanym?

Odpowiedzi czekają we VLOG-u! Mamy nadzieję, że piana na paznokciach odkryje przed Tobą zupełnie nowe możliwości zdobień!

Ozdoby do paznokci Princess Beautymaker - NOWOŚĆ

Ozdoby do paznokci Princess Beautymaker - NOWOŚĆ

Graficzne zdobienia paznokci - jak namalować tygrysa?

Graficzne zdobienia paznokci - jak namalować tygrysa?