24.2.2022
Paznokcie żelowe w domu - jak je wykonać?
Technika stylizacji

Paznokcie żelowe w domu - jak je wykonać?

by Indigo Nails
4 min. czytania

Większość profesjonalnych stylistek swoją paznokciową przygodę rozpoczyna od przekształcania pasji w zawód marzeń. To naturalne, że pierwsze kroki stawiamy w domowym zaciszu i w swoim salonie poznajemy tajniki perfekcyjnego manicure - to w końcu praktyka czyni mistrza! Jesteś na początku swojej zawodowej drogi? Szlifujesz warsztat i wciąż ćwiczysz na swoich dłoniach? Dzisiejszy VLOG dedykujemy właśnie Tobie! Wyjaśniamy w nim krok po kroku, jak wykonać paznokcie żelowe w domu. Nasza Indigo Educator - Natalia Raczyński - pracuje na swojej ręce i tworzy dwa najpopularniejsze przedłużenia w kształcie migdała i owalu. Zapraszamy do oglądania!

Co jest potrzebne do robienia paznokci żelowych?

Jak zrobić paznokcie żelowe w domu? Przede wszystkim korzystaj z profesjonalnych produktów, które czekają na Ciebie w ofercie Indigo. Dlaczego to tak ważne? Po pierwsze - od samego początku będziesz pracować z najlepszymi żelami i narzędziami. Po drugie - skupisz się wyłącznie na szlifowaniu warsztatu i nie będziesz musiała się martwić, że produkty, po które sięgasz, nie spełniają najwyższych standardów.

Zastanawiasz się, jak samemu wykonać paznokcie żelowe w domu? Zobacz produkty wybrane przez Natalię Raczynski:

Jeśli wykonujesz przedłużanie paznokci w domu, musisz także sięgnąć po narzędzia, które wpłyną nie tylko na komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej pracy. Zainspiruj się naszym filmem i postaw na:

Już wiesz, co jest potrzebne do robienia paznokci żelowych w domu. Tymczasem przyjrzyj się pracy naszej Indigo Educator i skorzystaj z jej tipów, ułatwiających pracę każdej początkującej stylistce!

Przedłużanie paznokci w domu - o czym musisz pamiętać?

Wykonywanie paznokci żelowych w domu to kolejny poziom wtajemniczenia - na początku powinnaś opanować perfekcyjne tworzenie manicure hybrydowego czy też dokładne opracowywanie skórek! Chcesz sprawdzić, czy wszystko robisz dobrze? Bez wątpienia przyda Ci się dodatkowa wiedza. Obejrzyj nasz inny VLOG, w którym zdradzamy, jak usuwać skórki cążkami i frezarką. Poza tym na blogu znajdziesz artykuł poświęcony pielęgnacji skórek przy paznokciach. To potężna dawka merytorycznej wiedzy!

Przedłużanie paznokci w domu i nadawanie im odpowiedniego kształtu nie jest wcale trudne, ale wymaga wprawy i prawidłowego posługiwania się wszystkimi narzędziami. W końcu możesz ćwiczyć razem z Indigo - porównaj swoją technikę pracy z tym, co robi nasza Indigo Educator!

  • Dlaczego warto nakładać primer i bazę przed podłożeniem formy?
  • Co zrobić, by perfekcyjnie rozłożyć żel i zminimalizować ryzyko zalania skórek?
  • Czemu przymrażanie koloru w lampie może pomóc początkującej stylistce?
  • Jak postępować, gdy w trakcie opracowywania masy żelowej do paznokci przyklei się paproch?

Dodatkowo Natalia Raczyński sięga po jeden z naszych rewolucyjnych produktów, czyli Self Leveling Gel w kolorze Porcelain. Dlaczego musisz go przetestować, jeśli odkrywasz świat paznokci żelowych?

Przede wszystkim żele samopoziomujące przyspieszą Twoją pracę. Poza tym mają obniżoną temperaturę polimeryzacji - zapomnisz więc o pieczeniu w trakcie utwardzania paznokci w lampie. Prześliczne kolory Self Leveling Geli (na przykład Porcelain) możesz pozostawić solo i po zabezpieczeniu topem mieć gotową stylizację. Nie zapomnieliśmy też o składzie, ponieważ formułę tych produktów wzbogaciliśmy proteinami! To one odpowiadają za wzmocnienie płytki, dlatego Twoje paznokcie odrosną jeszcze piękniejsze. Przekonaj się, że praca z Self Leveling Gelami to czysta przyjemność. W końcu postaw na produkty komfortowe w użytkowaniu!

Przedłużasz paznokcie w domu? Nie zapomnij o szkoleniach!

Większość z nas zaczynała w domu - to tam odkrywałyśmy swoje talenty i na własnych dłoniach uczyłyśmy się, jak opanować sztukę stylizacji paznokci. Pamiętaj, że nasze VLOG-i pomogą Ci utrwalić wiedzę, ale nigdy nie zastąpią profesjonalnych kursów, ponieważ tylko wtedy uczysz się pod okiem instruktorów! Sprawdź harmonogram szkoleń w Indigo i - niezależnie od poziomu zaawansowania - dbaj o swój zawodowy rozwój.

Sposób na regenerację paznokci? Manicure japoński krok po kroku

Sposób na regenerację paznokci? Manicure japoński krok po kroku

Jak pracować z żelem? Przedłużanie paznokci z wykorzystaniem różnego rodzaju żeli od Indigo!

Jak pracować z żelem? Przedłużanie paznokci z wykorzystaniem różnego rodzaju żeli od Indigo!