2.9.2023
Odkryj kurs online Jesienne zdobienia paznokci – trendy 2023
Zdobienia paznokci

Odkryj kurs online Jesienne zdobienia paznokci – trendy 2023

by Indigo Nails
3 min. czytania

Brakuje Ci pomysłu na jesienne paznokcie? Po urlopie wróciłaś do pracy z nową energią i chciałabyś ją wykorzystać na rozwój? A może brakuje Ci czasu na szkolenia stacjonarne? Wybierz nowy kurs online Indigo! Poznaj Jesienne zdobienia paznokci – trendy 2023 i zobacz, jakie wzory tej jesieni zachwycą tropicielki modnego mani. Ucz się z domu lub ulubionej kawiarni – teraz to jeszcze prostsze!

Najmodniejsze paznokcie jesienne? Tylko z kursem Indigo!

Najnowszy kurs Indigo prowadzi instruktorka i designerka z Warszawy – Renata Stolarska. Nasza ekspertka przygotowała 5 setów stylizacji, co łącznie daje aż 25 jesiennych paznokci. To zestaw gotowych inspiracji, dzięki którym przygotujesz się do pracy w sezonie pourlopowym. 

WYBIERZ KURS

Jeśli jesienne paznokcie kojarzyły Ci się wyłącznie z gładkimi stylizacjami, czas to zmienić! Zobacz, jaki potencjał drzemie w kolorach kolekcji Autumn 2023. To one tworzą serce kursu, a Ty poznasz pomysły na ich twórcze wykorzystanie w codziennej pracy salonowej. Wiemy, jak różne są potrzeby Twoich klientek, dlatego w kursie online Indigo czekają na Ciebie zarówno subtelne zdobienia, jak i wyraziste wzory.

Sety odtwarzaj krok po kroku. W kursie nie pomijamy żadnego etapu jesiennego zdobienia paznokci, więc możesz pracować równolegle z naszą Indigo Educator. Oprócz tego Renata Stolarska dzieli się protipami na nie tylko piękne, lecz także dopracowane stylizacje.

Jakich motywów nie zabraknie w tym sezonie na paznokciach? Kurs to również przegląd trendujących wzorów. Zobacz, jak wykonać modną kratę czy charakterystyczne zdobienie moro. Aby na jesiennych paznokciach namalować kratkę, musisz poznać techniki pracy pędzelkami do zdobień. Wykonanie tak szczegółowego wzoru wydaje się skomplikowane, ale dzięki nagraniu w skali makro żaden etap stylizacji nie umknie Twojej uwadze.

W kursie stawiamy też na ponadczasową klasykę tak, byś mogła w domowym zaciszu szlifować perfekcyjne blendowanie ombre, odbijanie stempli, wcieranie pyłków, tworzenie frencha czy malowanie precyzyjnych geometrycznych wzorów.

Lekcje opracowaliśmy tak, byś mogła wykorzystywać je na co dzień. Nie zawsze masz czas na stworzenie jesiennych paznokci pełnych misternych detali. To właśnie dlatego również pracujemy produktami usprawniającymi wykonanie olśniewającej stylizacji.

Jesienne zdobienia paznokci – ucz się na własnych zasadach

Jesienne zdobienia paznokci – trendy 2023 to kurs stworzony z myślą o stylistkach, które mają opanowane podstawy pracy hybrydami, pyłkami czy żelami. To może być Twoje wsparcie w rozbudowaniu nailartowego portfolio i przygotowaniu wzorników z najmodniejszymi paznokciami jesiennymi.

Kurs Indigo przyda Ci się również wtedy, gdy chciałabyś zacząć zdobić paznokcie, ale nie do końca wiesz, czy to będzie Twój konik. Nie musisz od razu wybierać droższych szkoleń stacjonarnych, ponieważ mniejsza inwestycja również da Ci spory zysk – dzięki kursowi ukierunkujesz swój dalszy rozwój.

Wygodna formuła online kursu Indigo sprawia, że Ty ta sama układasz rozwojowy grafik. Z nieograniczonym dostęp do uczysz się w dowolnie wybranym momencie i miejscu! Przygotowaliśmy dla Ciebie również listy niezbędnych produktów tak, byś jesienne paznokcie zaprezentowane przez instruktorkę mogła odtworzyć 1:1. Oprócz tego czeka na Ciebie również imienny certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w kursie.

Każda lekcja kursu trwa kilkanaście minut – nie musisz poświęcać swojego czasu na przyjemności, by poznawać modne zdobienia i aktualizować wiedzę o nowe, przydatne techniki pracy. Z Jesiennymi zdobieniami paznokci – trendy 2023 rozwijasz się w ekspresowym tempie i bez wyrzeczeń!

WYBIERZ KURS

Kurs Jeans Nails – naucz się robić paznokcie jeansowe

Kurs Jeans Nails – naucz się robić paznokcie jeansowe