9.11.2018
NOWOŚĆ! Art Gum Gel od Indigo – zdobienia precyzyjne jak nigdy dotąd
Aktualności
Produkty

NOWOŚĆ! Art Gum Gel od Indigo – zdobienia precyzyjne jak nigdy dotąd

by Indigo Nails
3 min. czytania

Nieważne, czy jesteś Stylistką, która tworzeniem zdobień zajmuje się „od zawsze”, czy dopiero początkującą adeptką tej sztuki. Nowość – Art Gum Gel od Indigo i tak zrewolucjonizuje Twoją pracę. Czytaj dalej, by dowiedzieć dlaczego!

Co to jest Art Gum Gel i do czego służy?

Art Gum Gel to niezwykle plastyczna masa żelowa do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych i najpiękniejszych wypukłych zdobień. Jest podatna na nadawanie jej dowolnych kształtów, a jednocześnie nie zastyga samoistnie. Co to oznacza? To bez znaczenia, czy jesteś mistrzynią zdobień i wykonujesz je ekspresowo, czy stawiasz w tej dziedzinie dopiero pierwsze kroki – Art Gum Gel możesz modelować tak długo, jak zechcesz, a utwardzić w mgnieniu oka za pomocą lampy!

Co więcej, produkt jest bezwonny, pozostawia zaledwie minimalną warstwę dyspersyjną i nie wymaga użycia topu, co jeszcze bardziej zwiększa komfort pracy z jego wykorzystaniem! Cienką warstwę Art Gum Gel utwardzisz za pomocą lampy LED już w 30 sekund. Za pomocą lampy UV dokonasz utwardzenia w około 120 sekund. W przypadku nakładania grubszych warstw, czas utwardzania ulega wydłużeniu i trwa: 60 sekund w przypadku lampy LED oraz 240 sekund przy wykorzystaniu lampy UV.

Co możesz stworzyć dzięki Art Gum Gel?

Art Gum Gel od Indigo

Nowy produkt Art Gum od Indigo ma naprawdę szerokie zastosowanie: jest doskonały do zdobień strukturalnych i umożliwia uzyskanie efektu 2D i 3D. Pozwoli Ci zrealizować dowolną fantazję na temat zdobień, uzyskać jeszcze piękniejsze  efekty w Nail Art, a także znajdzie swoje zastosowanie na turniejach oraz mistrzostwach. Nie może go zabraknąć w Twojej kolekcji produktów do stylizacji paznokci! A czy wiesz, że Art Gum Gel jest dostępny w 9 UNIKATOWYCH i NIESPOTYKANYCH kolorach, które możesz dowolnie łączyć i mieszać:

Ważne! W pracy z wykorzystaniem Art Gum Gel bardzo pomocny będzie Art Gum Pen Crystal -narzędzie do precyzyjnej aplikacji produktu, który zdecydowanie ułatwia formowanie dowolnych kształtów z Art Gum Gel. Łączy w sobie praktyczność z uroczym wyglądem – pokochasz migoczące wewnątrz Art Gum Pen Crystal drobinki - kliknij i sprawdź!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w stylizacji, masz dość wykonywania zdobień „na czas” i szukasz produktu, który pozwoli Ci na podnoszenie swoich kwalifikacji we własnym tempie – Art Gum Gel naprawdę Cię zachwyci. A jeśli wykonanie nawet najbardziej misternych zdobień nie stanowi dla Ciebie problemu koniecznie sprawdź, jak wiele jesteś w stanie wyczarować z użyciem Gum Gel od Indigo!

Art Gum Gel od Indigo
Tagi
Wasi ulubieńcy z kolekcji New York od Natalii Siwiec

Wasi ulubieńcy z kolekcji New York od Natalii Siwiec

Czas utwardzania hybrydy i żelu

Czas utwardzania hybrydy i żelu