2.11.2021
Chcesz zadać szyku pięknie wykończoną stylizacją? Wypróbuj 3 nowe topy z drobinkami!
Produkty

Chcesz zadać szyku pięknie wykończoną stylizacją? Wypróbuj 3 nowe topy z drobinkami!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Chcesz cieszyć się pięknym i trwałym manicure? W takim razie pamiętaj, by podczas stylizacji odpowiednio go zabezpieczyć. Świetnie sprawdzi się do tego nałożenie top coatu, który ochroni Twoją stylizację i przedłuży jej żywotność.

Co to jest top coat i do czego służy?

Top coat jest lakierem funkcyjnym, który nakłada się podczas końcowego etapu stylizacji paznokci. Stosuje się go na ostatnią warstwę lakieru hybrydowego. Jego głównym zadaniem jest ochrona stylizacji i przedłużenie trwałości manicure. Dzięki użyciu topu kolor lakieru nie zmienia się i nie blaknie, a manicure znacznie dłużej utrzymuje się na paznokciach.

Niebanalne wykończenie stylizacji dzięki użyciu topów Indigo Nails

Czy top coat musi służyć jedynie do wykończenia stylizacji? Nie! Poszliśmy o krok dalej i wprowadziliśmy do naszej oferty topy, które nie tylko zabezpieczą Twój manicure i przedłużą jego trwałość, ale również podkręcą go, nadadzą mu lekkiego twista i zapewnią połysk. Sprawią, że Twoja stylizacja nie przejdzie niezauważona i będzie przyciągała wzrok przy każdym wykonanym przez Ciebie geście.

Właściwości topów Indigo Nails

Nasze nowe topy są przezroczyste i zawierają drobinę różnej wielkości, która zapewni trójwymiarowy efekt Twojej stylizacji. Świetnie komponują się z każdym kolorem lakieru bazowego i są niezwykle łatwe w aplikacji. Nie posiadają lepkiej (dyspersyjnej) warstwy. Zawierają faktory UV, które zabezpieczają stylizację przed zmianą koloru spowodowaną promieniami słonecznymi lub solarium.

Nałóż oDROBINĘ wybranego top coatu i zachwycaj wykończeniem w błyszczącym stylu!

Czas, by poznać je bliżej.

Topciuszek Top Coat

To prawdziwy K_Topciuszek wśród topów. Użyty do wykończenia stylizacji nie tylko zabezpieczy Twój manicure, ale dzięki multikolorowej drobinie eksploduje feerią barw, w zależności od rodzaju i kąta padania światła. Wypróbuj Topciuszek Top Coat i zobacz, jak pięknie będzie wyglądał również na Twoich paznokciach.

Top Model Top Coat

Wyobraź sobie, że jesteś na światowym pokazie mody. Po wybiegu chodzą największe gwiazdy i prezentują najnowsze kolekcje. Twój wzrok przyciągają ich paznokcie, które mienią się i połyskują delikatnym złotym blaskiem. Taki właśnie jest Top Model Top Coat. Nałóż go jako wykończenie swojej stylizacji i poczuj się jak na czerwonym dywanie!

Topless Top Coat

Szykowny i elegancki. Podkreśli Twoją stylizację delikatnym srebrnym blaskiem i doda jej lekkiego twista. Dzięki drobinie różnej wielkości zapewni niezwykły trójwymiarowy efekt. Topless Top Coat wygląda świetnie w każdych okolicznościach – zarówno na spotkaniu firmowym, kolacji z partnerem czy przyjaciółmi, jak i na wieczornej imprezie w klubie.

Czy wiesz już, który z nowych topów z drobinkami wypróbujesz jako pierwszy?

Letnia Promocja -15% na wybrane lakiery hybrydowe!

Letnia Promocja -15% na wybrane lakiery hybrydowe!

Listopadowe nowości – muffinkowe pędzelki oraz nowe opakowania i gramatury peelingów cukrowych

Listopadowe nowości – muffinkowe pędzelki oraz nowe opakowania i gramatury peelingów cukrowych