29.10.2018
Nowa kolekcja - GLASS - efekt kolorowych szkiełek na paznokciach
Aktualności
Produkty

Nowa kolekcja - GLASS - efekt kolorowych szkiełek na paznokciach

by Indigo Nails
2 min. czytania

Sezon jesienno-zimowy nie musi być poważny i stonowany! Wiemy, że tak jak my, tęsknisz za Słońcem i odrobiną szaleństwa. Po co czekać na zmianę pór roku? Sięgnijmy po kolory już teraz  - z kolekcją Glass od Indigo!

Kolekcja Glass to 10 wyjątkowych, bo transparentnych kolorów, które pozwolą stworzyć na paznokciach efekt szklanej, półprzezroczystej tafli! Sama przyznasz chyba, że ilość kolorystycznych wariantów jest imponująca. Nie pozostaje Ci nic innego, jak wybrać ulubione (albo od razu wszystkie) i stworzyć kolorystyczne wariacje na swoich paznokciach! Na specjalne życzenie podarowujemy Wam paletę letnich barw, która rozjaśni nawet najbardziej ponury, jesienno-zimowy dzień.

Stonowana szarość (Black Ghost), butelkowa zieleń (Elf), błękit (H20), granat (Nostradamus) czy fuksja (Eureka) albo czerwień (Adios Amigos) – jedna paleta i tyle różnorodnych możliwości! Odważ się na więcej.

Kombinuj nie tylko z zestawieniem kolorów, ale i ich nasyceniem, które zwiększa się wraz z każdą kolejną warstwą – sama zadecyduj jaki efekt chcesz uzyskać.

Nie czekaj na lato i pretekst, aby zaszaleć. Każda okazja i powód są dobre, aby dodać życiu odrobinę barw. Oto galeria naszych inspiracji. Już wiesz na jaki kolor się skusisz? Bardziej podoba Ci się WOW czy Kermit?

 

Wszystkie kolory z kolekcji Glass znajdziesz tutaj.

Tagi
Indigo na Targach Hair Forum w Warszawie (20-21.10.2018r.)

Indigo na Targach Hair Forum w Warszawie (20-21.10.2018r.)

Warsztaty Motif – ruszyły i zachwyciły!

Warsztaty Motif – ruszyły i zachwyciły!