6.3.2020
Najmodniejsze paznokcie na wiosnę 2020 – poznaj najgorętsze trendy sezonu
Aktualności
Zdobienia paznokci

Najmodniejsze paznokcie na wiosnę 2020 – poznaj najgorętsze trendy sezonu

by Indigo Nails
2 min. czytania

Dyskotekowe szaleństwo, retro romantyzm i makijażowe inspiracje. Zobacz najważniejsze trendy na wiosnę 2020, przekonaj się jakie kolory i stylizacje będą królować w świecie paznokci w tym sezonie i odkryj nową kolekcję lakierów hybrydowych Indigo.

Dyskotekowe szaleństwo w stylu vintage – modne kolory na wiosnę 2020

Jasne, pełne optymizmu odcienie i odważne zestawienia kolorystyczne, połączone w abstrakcyjnych wzorach – powrót do szalonych lat 70. i 80. to jedna z najsilniejszych tendencji, które zdominują wiosenne stylizacje. Kolory paznokci na wiosnę nawiązywać będą do dyskotekowych trendów sprzed kilku dekad, wśród których nie brakowało radosnych, delikatnie rozbielonych róży, błękitów, odcieni mięty, brzoskwini czy melona.

Retro romantyzm – pastelowy manicure dla subtelnych romantyczek

Lubisz dziewczęcy, delikatny manicure? Spokojnie, w tym sezonie coś dla siebie znajdą również niepoprawne romantyczki, dla których wiosna to pastelowe paznokcie i subtelne stylizacje. Nawiązania do romantyzmu widoczne w modzie w postaci wiktoriańskich kołnierzy ze stójką, koronek, gipiury i biżuteryjnych ozdób, przenikną do świata manicure w postaci pastelowych lakierów do paznokci i finezyjnych zdobień.

Make up + paznokcie – wiosenny manicure hybrydowy dopasowany do makijażu

Zastanawiasz się jaki kolor paznokci na wiosnę wybrać? Zajrzyj do kosmetyczki i zainspiruj się odcieniami ze swojej ulubionej paletki cieni. Paznokcie w pastelowych kolorach, idealnie dopasowanych do makijażu to kolejny urodowy pewniak w nadchodzącym sezonie. Możesz wybrać jeden dominujący odcień, charakterystyczny wzór lub błyszczący akcent – ważne, by Twój manicure i make up wyraźnie z sobą korespondowały.

Think Spring – poznaj najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2020

Odpowiedzią na wiodące wiosenne trendy jest najnowsza kolekcja Indigo, z którą stworzysz najmodniejszy wiosenny manicure. Poczuj energię wiosny i spójrz na świat przez pastelowe okulary. Odkryj kolekcję 10 wiosennych odcieni, inspirowanych najgorętszymi trendami sezonu.

Dyskotekowe szaleństwo lat 80. i dziewczęcy romantyzm w stylu retro, połączone w jednej pastelowej palecie, pełnej optymizmu i wiosennej świeżości. Mlecznobrzoskwiniowy Pasteliusz, różowa Petarda, a może Hipster w kolorze bezchmurnego nieba – który z nich pomoże Ci pożegnać zimę na dobre. Stwórz własny pastelowy look, aktywuj tryb WIOSNA i… Think Spring.

Tagi
Poczuj wiosnę i skorzystaj z targowych promocji online

Poczuj wiosnę i skorzystaj z targowych promocji online

Paznokcie na wiosnę – pomysły na wiosenne hybrydy

Paznokcie na wiosnę – pomysły na wiosenne hybrydy