23.3.2022
Mistrzostwa stylizacji paznokci w Las Vegas i Norwegii
Aktualności

Mistrzostwa stylizacji paznokci w Las Vegas i Norwegii

by Indigo Nails
2 min. czytania

Mistrzostwa stylizacji paznokci cieszą się w branży coraz większą popularnością. Swoje umiejętności podczas tych wydarzeń o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym prezentują zarówno stylistki, jak i instruktorki, które każdego dnia dążą do perfekcji.

W Indigo uwielbiamy chwalić się osiągnięciami naszych przyjaciół, instruktorów czy współpracowników, więc tym bardziej z wypiekami na twarzy śledziliśmy mistrzostwa online w Las Vegas i Norwegii, podczas których Joanna Bandurska oraz jej team zdobył łącznie ponad 300 medali! 

Światowa Mistrzyni Stylizacji Paznokci znów święci triumfy

Joanny Bandurskiej chyba dzisiaj nie trzeba nikomu przedstawiać. To Mistrzyni Świata Stylizacji Paznokci, która realizuje się również w roli instruktorki i wymagającej sędziny. W branży beauty uchodzi za wszechstronną ekspertkę i autorytet. Jeśli myślicie, że otrzymała już wszystkie możliwe nagrody, to jesteście w błędzie! 

Podczas Diamond League Norway Joanna Bandurska zdobyła tytuł dla najlepszego coacha - Grand Prix The Best Coach. Takie wyróżnienie pokazuje, że jest ona również świetną, wspierającą nauczycielką. Potwierdzają to wszystkie nagrody zdobywane na mistrzostwach stylizacji paznokci przez jej team!

Poznaj osiągnięcia teamu Bandurskiej

Słynne mistrzostwa Brilliant Cup Las Vegas odbyły się 12 grudnia 2021. To prestiżowe rozgrywki, w których uczestniczyły stylistki z całego świata, a w tym oczywiście drużyna Joanny Bandurskiej - nie zabrakło w niej instruktorek Indigo! Team zajął drugie miejsce na mistrzostwach oraz zdobył łącznie 159 medali, a wśród nich 3 nagrody Grand Prix!

Drużyna z Polski nie tylko w wielkim stylu pożegnała ubiegły rok! 14 lutego odbyło się Diamond League Norway. Team Bandurskiej kolejny raz pokazał moc i otrzymał 165 nagród. Oprócz tego instruktorki zdobyły:

  • 6 nagród Grand Prix w swoich dywizjach;
  • Grand Prix Team - 1 miejsce;
  • oraz Grand Champion Crown, czyli nagrodę dla najlepszego uczestnika mistrzostw z największą liczbą punktów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwyciężczyniom i życzymy im dalszych sukcesów! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak mogą wyglądać mistrzostwa stylizacji paznokci, posłuchaj również jednego z naszych podcastów! Wyjaśniamy w nim, co daje udział w tego typu rozgrywkach i dlaczego warto się nimi zainteresować - również na początku kariery!

Celebruj Dzień Kobiet razem z Indigo!

Celebruj Dzień Kobiet razem z Indigo!

Konkurs Springsecco - wygraj preorder

Konkurs Springsecco - wygraj preorder