20.4.2022
Pomysł na wiosenną stylizację? Kwiaty na paznokciach!
Zdobienia paznokci

Pomysł na wiosenną stylizację? Kwiaty na paznokciach!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Kalendarz obfituje w wiele świąt. Te najważniejsze zna każdy z nas, ale to jedynie wierzchołek góry lodowej. Spoglądając na 365 dni w roku, bardzo ciężko znaleźć taki, w którym brak jakiejkolwiek wzmianki o uroczystych obchodach. Są to rocznice ważnych wydarzeń, święta z gatunku tych dziwnych i nietypowych czy ceremonii na cześć konkretnych grup zawodowych. Do tych ostatnich zalicza się Dzień Florysty obchodzony 27 kwietnia.

Zastanawiacie się pewnie, czemu na naszym blogu wspominamy właśnie o tym święcie. Cóż, wybór nie jest przypadkowy. To świetna okazja, aby wspomnieć o stylizacjach z motywami kwiatowymi!

Paznokcie z kwiatami – nasze ulubione produkty

W ofercie Indigo znajdziesz wiele produktów, dzięki którym stworzysz przepiękne paznokcie z motywem kwiatowym. Przejdźmy zatem do ich krótkiej prezentacji! Oto nasze propozycje!

Lakiery hybrydowe Indigo z Aqua Gelem

Paznokcie hybrydowe z kwiatami przy użyciu Aqua Gelu? Jak najbardziej! Dzięki połączeniu go z hybrydami można uzyskać np. rozmyte kwiaty na paznokciach na wzór zdobień tworzonych z farbkami akrylowymi.

Nail Art Gel i kwiaty na paznokciach techniką pracy One Stroke lub Zhostovo

Już sama nazwa produktu zdradza, że mamy do czynienia z żelem do tworzenia małej sztuki na paznokciu. Dzięki Nail Art Gel można uzyskać delikatnie wypukłe zdobienia oraz kwiatowe kompozycje, wykorzystując techniki One Stroke lub Zhostovo.

Paznokcie w kwiatki z Arte Brillante

Arte Brillante po utwardzeniu nie mają lepkiej warstwy i świetnie nadają się do płaskich zdobień z efektem światłocienia oraz tzw. micropaintingu, czyli techniki pozwalającej na stworzenie bardzo realistycznych, miniaturowych arcydzieł na paznokciach. Ponadto żele te sprawdzają się znakomicie w połączeniu z żelem X-White przy technice Wet-on-Wet.

Żele do zdobień Indigo Mousse Gel i paznokcie z kwiatem

Kolejnym produktem, który pozwala stworzyć kwiatowe paznokcie jest Indigo Mousse Gel. Dzięki temu, że posiada konsystencję gęstego musu, nie spływa z płytki, co pozwala na spokojną pracę i tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych, delikatnie wypukłych zdobień. Mousse Gel charakteryzuje się mocną pigmentacją, błyszczącym wykończeniem, brakiem lepkiej warstwy po utwardzeniu, a do tego dostępny jest w wielu pięknych kolorach.

Farbki akrylowe Indigo i technika One Stroke

Farbki akrylowe nie utwardzają się w lampie tylko samoczynnie w kontakcie z powietrzem. Rozrabia się je z wodą, co pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji, między innymi kwiatowych. Kwiatki akrylowe na paznokciach można stworzyć w ekspresowym tempie, stosując technikę One Stroke, która polega na połączeniu dwóch kolorów i stworzeniu gradientu pomiędzy nimi jednym pociągnięciem pędzla.

Art Gum i kwiaty 3D na paznokciach

Bardzo gęste i plastyczne żele Art Gum są idealnym wyborem, gdy chcemy uzyskać trójwymiarowe zdobienie z kwiatami. Podczas pracy masę żelową można formować pędzelkiem, szpatułką lub palcami w rękawiczce zwilżonej cleanerem Wipe Off.

Pudry akrylowe i kwiatowe zdobienie paznokci

Pudry akrylowe Indigo pozwalają wykonać cukierkowe, delikatnie wypukłe kwiaty w połączeniu z żelem Sugar Effect lub zjawiskowe, trójwymiarowe płatki kwiatowe wraz z monomerem NNA.Wiosenne kwiaty na paznokciach? Z produktami Indigo to musi się udać!

Sprawdź również artykuł, w którym z bliska przyglądamy się technice zhostovo polegającej na malowaniu pięknych, realistycznych kwiatów na paznokciach.

Kwiaty na paznokciach - poznaj technikę zhostovo!

Kwiaty na paznokciach - poznaj technikę zhostovo!

Efekt kamienia na paznokciach - jak go uzyskać?

Efekt kamienia na paznokciach - jak go uzyskać?