25.8.2023
Kurs online Manicure hybrydowy - naucz się robić piękne paznokcie
Aktualności

Kurs online Manicure hybrydowy - naucz się robić piękne paznokcie

by Indigo Nails
2 min. czytania

Chcesz nauczyć się wykonywania hybrydowych paznokci od podstaw? Marzysz, by Twoje stylizacje zachwycały mistrzowskim wykończeniem? Wybierz Manicure hybrydowy na platformie kursy.indigo-nails.com i już dziś zacznij swoją paznokciową przygodę.

Piękny manicure to nie tylko estetyczny wygląd i najmodniejsze kolory, ale również - a może przede wszystkim - staranne opracowanie skórek, bezpieczeństwo zabiegu i trwałość stylizacji. Potwierdzi to każda mistrzyni stylizacji paznokci - perfekcyjna technika to podstawa paznokciowego sukcesu. Jej tajniki poznasz z Pauliną Walaszczyk w kursie online Manicure hybrydowy. Paulina - wielokrotna mistrzyni oraz instruktorka z łódzkiej Centrali Indigo, wykorzystała całą swoją wiedzę i doświadczenie, by przeprowadzić Cię krok po kroku przez proces przygotowywania profesjonalnej hybrydowej stylizacji.

WYBIERZ KURS

Jak zrobić hybrydowy manicure krok po kroku?

W basicowym kursie stylizacji hybrydowej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by zacząć robić paznokcie i… robić to dobrze. Dobór odpowiednich produktów, perfekcyjne przygotowanie skórek oraz powierzchni paznokcia, aplikacja bazy, koloru, a także tworzenie idealnej linii światła - każdemu z etapów poświęciliśmy osobną, wypełnioną profesjonalnymi wskazówkami lekcję. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie omówienie najpotrzebniejszych produktów do stylizacji paznokci oraz krótki instruktaż wykonywania stylizacji typu french manicure - w końcu to absolutny must have każdej stylistki!

Jak zdjąć manicure hybrydowy?

Nasza Mistrzyni nauczy Cię nie tylko perfekcyjnej aplikacji hybrydy, ale również usuwania jej w taki sposób, by pozostawić naturalne paznokcie w idealnej kondycji. Dowiesz się, jakie frezy zastosować, i jakich ruchów unikać, by przeprowadzić zabieg bezpiecznie i komfortowo - zarówno dla Ciebie, jaki i dla Twoich klientek.

Ucz się tak, jak lubisz i zacznij pisać swoją paznokciową historię już dziś

Dzięki platformie kursy.indigo-nails.com możesz spełniać swoje marzenia o stylizacji paznokci, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Korzystaj z wiedzy oraz doświadczenia naszych najlepszych stylistek, a w razie potrzeby wracaj do materiałów szkoleniowych w dowolnym momencie. Kupując kurs Manicure hybrydowy zyskujesz bowiem nielimitowany dostęp do wszystkich jego lekcji. 

Jeśli dotarłaś do tego momentu, to ewidentny znak, że hybrydowe paznokcie bierzesz na serio. Kuj żelazo póki gorące i już dziś zacznij kurs, który może być początkiem wspaniałej, paznokciowej historii.

WYBIERZ KURS

Indigo Autumn Trends 2023 – weź udział w pokazach u dystrybutorów Indigo

Indigo Autumn Trends 2023 – weź udział w pokazach u dystrybutorów Indigo

Jesienne paznokcie - zobacz 15 inspiracji i pomysłów na 2023 rok

Jesienne paznokcie - zobacz 15 inspiracji i pomysłów na 2023 rok