4.4.2022
Konkurs Springsecco - wygraj preorder
Aktualności

Konkurs Springsecco - wygraj preorder

by Indigo Nails
2 min. czytania

Wiosenne paznokcie wciąż królują w branży beauty - subtelne pastele, przeplatają się z kolorami nude i stylizacjami pełnymi blasku! Jeśli do tej pory nie miałaś okazji, by pochwalić się swoimi pracami - idealnymi na ten coraz cieplejszy, piękniejszy sezon - to teraz nadarza się niepowtarzalna okazja! Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs Springsecco. Sprawdź, co musisz zrobić, by wygrać preorder naszej wiosennej kolekcji (a wraz z nim dwa limitowane kolory!).

Konkurs Springsecco - co zrobić, by wziąć w nim udział?

Razem z nadejściem Springsecco pokazaliśmy, że ta wiosna może wyglądać zupełnie inaczej. Jej intrygującą, nieoczywistą stronę uwydatniliśmy także w filmie promującym kampanię i to on będzie naszym punktem zaczepienia!

Aby wziąć udział w konkursie Springsecco stwórz swoją wiosenną stylizację paznokci, pochwal się nią na Instagramie i oznacz specjalnym hashtagiem - #konkursspringsecco. Zainspiruj się naszym kampanijnym filmem i pokaż, jak według Ciebie może wyglądać wiosna w stylu Springsecco - nieoczywista, pełna blasku, utrzymana w szampańskim klimacie! Pamiętaj, by na zdjęciu konkursowym znalazł się kadr dłoni lub minimum 5 tipsów.

Przygotowaliśmy aż pięć nagród - preodery naszej najnowszej kolekcji, w skład których wchodzą:

  • wszystkie kolory Springsecco;
  • dwa limitowane lakiery;
  • wzornik do samodzielnego wymalowania;
  • piękne, eleganckie pudełko.

Na Twoją pracę czekamy od 4 do 15 kwietnia (do końca dnia). Konkurs Springsecco startuje o godzinie 10:00. Zaprezentuj swoją interpretację wiosny w szampańskiej odsłonie - kto wie, może to właśnie Ty otrzymasz naszą unikalną nagrodę! Wyniki konkursu ogłosimy na Instagram Stories 18 kwietnia o godzinie 14:00. Bądź wtedy razem z nami!

Mistrzostwa stylizacji paznokci w Las Vegas i Norwegii

Mistrzostwa stylizacji paznokci w Las Vegas i Norwegii

Mistrzostwa w Dubaju - poznaj zwycięstwa naszych instruktorek!

Mistrzostwa w Dubaju - poznaj zwycięstwa naszych instruktorek!