2.6.2022
Konkurs Holi Hey! - wygraj longboarda!
Aktualności

Konkurs Holi Hey! - wygraj longboarda!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Letnie przygody, ekscytujące wyprawy i urlopowe szaleństwa wymagają nie tylko specjalnych kolorów, ale też… atrybutów! Przygotowaliśmy dla Ciebie zatem niezwykły konkurs Holi Hey!, dzięki któremu będziesz mogła zdobyć unikatowy longboard w kolorach najnowszej kolekcji! Sprawdź, co musisz zrobić, by zgarnąć swoją deskę i wyruszyć z nią w wakacyjną podróż!

Zasady konkursu

Poznałaś już wszystkie lakiery hybrydowe wchodzące w skład kolekcji Holi Hey!? Pisaliśmy o nich dokładnie na blogu, ale wystarczy jeden rzut okiem, by zobaczyć, jak rozbielone pastele prezentują się w towarzystwie opalenizny i skóry rozgrzanej od wakacyjnego słońca.

A skoro mowa już o opaleniźnie i słońcu, to nie można obojętnie przejść obok letniego chillu, na który czekała każda z nas! I Klimat wakacyjnej beztroski pełnej przygód skłonił nas, aby zorganizować konkurs Holi Hey!

Na Instagramie nagraj rolkę, w której pokażesz, jak wygląda Twój letni chill. Nie musisz się ograniczać i wybierz coś, dzięki czemu faktycznie ładujesz baterie. Jogging lub rolki? Beztroskie kąpiele w basenie? A może wyjątkowo leniwy relaks w hamaku? Czekamy na Twoje propozycje przepełnione słonecznym vibem!

Po nagraniu rolki udostępnij ją na swoim publicznym profilu i dodaj #konkursholihey. Na Twoje zgłoszenia czekamy od  godziny 10:00 2.06. do 16.06.2022 roku do końca dnia, więc do godziny 23:59.

Wyniki konkursu ogłosimy 18.06.2022 roku na Insta Stories Indigo! Chwyć już dziś za telefon i pochwal się swoim niepowtarzalnym, wakacyjnym wypoczynkiem. Możesz wygrać jeden z ośmiu unikalnych longboardów - każdy z nich został pomalowany innym kolorem z kolekcji Holi Hey!

Kto wie, może to właśnie Ty wejdziesz w dumne posiadanie longboarda i  z nim (lub na nim!) wytropisz wakacyjne przygody. Pamiętaj, że wszystkie informacje na temat konkursu Holi Hey! znajdziesz w Regulaminie!

Kolekcja Holi Hey! - lato niejedno ma imię

Wakacyjny chill wcale nie musi wyglądać tak samo - podobnie rzecz ma się z paznokciami! My uwielbiamy przyglądać się kobiecej różnorodności, która zainspirowała nas do stworzenia kampanii Holi Hey! Nasza modelka - Katarzyna Hajdan - to profesjonalna longboardzistka, która na co dzień śmiga na desce.

Myślisz, że ten wyczynowy sport wiąże się z ograniczeniami? Przekonaj się, że dzięki swojej sile płynącej z różnorodności pokonasz wszystkie bariery! Nieważne, czy balans odnajdujesz na ściance wspinaczkowej czy może kochasz ręczne robótki - dla nas jesteś jedyna w swoim rodzaju!

Pokazujemy, że sportowe nieskrępowanie wcale nie musi wiązać Ci.. rąk i przeszkadzać w doborze ulubionego mani! Pozostań sobą - bądź niezależna, odważna i żądna przygód! Powitaj lato okrzykiem Holi Hey! i każdego dnia pielęgnuj swoją wyjątkową kobiecość.

Mistrzostwa Nails Olympic International w Poznaniu - poznaj sukcesy naszych instruktorek

Mistrzostwa Nails Olympic International w Poznaniu - poznaj sukcesy naszych instruktorek

Zjazd Instruktorów Indigo 2022

Zjazd Instruktorów Indigo 2022