1.2.2021
KONKURS! 1000 HYBRYD NA 10 URODZINY INDIGO
Events

KONKURS! 1000 HYBRYD NA 10 URODZINY INDIGO

by Indigo Nails
2 min. czytania

Każda okazja do zabawy jest dobra, a świętowanie 10 Urodzin Indigo jest okazją do zabawy wręcz idealną. Dlatego weź udział w urodzinowym konkursie i baw się z nami hucznie i na bogato!

Co możesz wygrać?

  • Każdego dnia możesz zgarnąć 10 dowolnie wybranych kolorowych lakierów hybrydowych, a to dopiero rozgrzewka…
  • Dziennie nagradzamy 10 Uczestników, rozdając tym samym 100 hybryd. Niemożliwe? A jednak!
  • Przez cały okres trwania konkursu możesz zdobyć aż 100 hybryd łącznie! Tu się nie ma co zastanawiać.
  • W puli nagród 1 000 kolorowych lakierów hybrydowych! Przecież to szaleństwo!

Zacznij świętować razem z nami

Jak możesz wziąć udział w zabawie i zawalczyć o zapas hybryd przyprawiający o zawrót głowy? To proste!

Odgadnij hashtag.

Codziennie od 02.02 przez 10 dni będziemy w naszych relacjach na Instagramie publikować zagadkę do odgadnięcia nazwy kolorowego lakieru hybrydowego z naszej oferty. Następnie hashtag #10urodzinyindigo uzupełnij odgadniętą nazwą lakieru. Dla przykładu jeśli zagadka wskazuje, że jest to kolor Miss Hooligan, to pełny hashtag będzie brzmiał #10urodzinyindigomisshooligan . Proste? No przecież!

Znajdź post urodzinowy.

Teraz pora na kolejne zadanie. W wyszukiwarce na Instagramie wpisz odgadnięty hashtag i znajdź post z buteleczką lakieru w urodzinowej oprawie. Znalazłaś? Możesz przejść do następnego punktu.

Wykonaj zadanie konkursowe.

W odnalezionym przez Ciebie poście będzie zamieszczone ostanie już tego dnia, zadanie konkursowe. Wykonaj je i opublikuj na swoim profilu na Instagramie oznaczając nasz profil @indigonails. W treści postu wstaw hashtagi #10urodzinyindigo i ten, który odgadłaś na samym początku (przykładowy #10urodzinyindigomisshooligan). Jest to warunek konieczny, aby Twoja praca wzięła udział w konkursie. Pamiętaj liczy się przede wszystkim pomysł i kreatywność, a tej Ci chyba nie brakuje?

Ciesz się wygraną!

Na opublikowanie pracy konkursowej masz czas do godziny 10:00 następnego dnia od dnia opublikowania zagadki. Wyniki konkursu publikowane będą każdego dnia w naszych relacjach. Śledź nas uważnie, a z pewnością niczego nie przegapisz. Ochłoń i przystąp do zabawy ponownie. Codziennie przez 10 dni będziemy publikować nowe zagadki i nowe zadania konkursowe, więc baw się z nami każdego dnia i spróbuj rozbić bank wygrywając nawet 100 hybryd!

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Indigo na Targach Beauty Forum 2019

Indigo na Targach Beauty Forum 2019