16.2.2023
Konferencja Indigo x Hédonista - special edition - to były niesamowite urodziny!
Aktualności

Konferencja Indigo x Hédonista - special edition - to były niesamowite urodziny!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Za nami wyjątkowe wydarzenie w historii marki Indigo i… jej nowego make-upowego brata - Hédonisty! Konferencja Indigo x Hédonista była okazją do świętowania 12. urodzin paznokciowego giganta oraz premiery marki, która wprowadzi makijażowy świat na wyższy poziom przyjemności!

Podczas wydarzenia, przypominającego swoją formułą wcześniejsze Konferencje Indigo, nie zabrakło atrakcji, niezapomnianych wrażeń i kuszących ofert, przygotowanych wyłącznie z myślą uczestnikach eventu. Osią spotkania była jednak wspólna celebracji dwóch wyjątkowych okazji - 12. urodzin Indigo oraz premiery nowej make-upowej marki Hédonista. Tak ważna okazja wymagała szczególnej oprawy, którą dostrzec można było już na samym wstępie. Obok Magdaleny Malaczyńskiej w roli współprowadzącego po raz pierwszy pojawił się Dariusz Malaczyński. Wśród prelegentek spotkania pojawiły się natomiast nie tylko stylistki paznokci, ale również makijażystki, które prezentowały premierowe produkty Hédonisty - marki, stworzonej po to, by pozwolić każdej z Was na luksus zmysłowego, ultratrwałego makijażu, podkreślającego Wasze indywidualne piękno. 

Top 12 produktów na 12. urodziny Indigo

Do poprowadzenia urodzinowych pokazów stylizacji paznokci zaprosiliśmy Paulinę Bednarską oraz Martynę Bryzek. W swoich stylizacjach Instruktorki zastosowały 12 topowych produktów Indigo, bez których trudno wyobrazić sobie codzienną salonową pracę. Te same produkty znalazły się również w zestawie konferencyjnym, który dla uczestniczek spotkania dostępny był w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Konferencja Indigo x Hédonista - oficjalna premiera nowej make-upowej marki

Centralnym punktem premiery marki Hédonista były pokazy, prowadzone przez

Katarzynę Tylus oraz Beatę Blimcę. Uczestniczki wydarzenia, jako pierwsze miały okazję zobaczyć w akcji matowe pomadki, błyszczyki, rozświetlacze oraz pędzle, które już teraz dostępne są w sklepie internetowym www.hedonista.com.

ODKRYJ ŚWIAT HEDONISTY

Konferencja Indigo Vol. 7 już 18 marca!

Nie mogłaś być z nami? A może po prostu nie możesz doczekać się kolejnego indigowego eventu? Już teraz zapraszamy Cię na Konferencję Indigo Vol. 7, która odbędzie się 18 marca o godz. 10:00. Jak zwykle nie zabraknie pasjonujących pokazów, wyjątkowych gości i niepowtarzalnych promocji. Dołącz do listy uczestników 7. edycji naszej Konferencji już dziś!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Wspieramy rozwój łódzkich studentów - Indigo w programie stypendialnym Młodzi w Łodzi

Wspieramy rozwój łódzkich studentów - Indigo w programie stypendialnym Młodzi w Łodzi

Indigo Spring Trends 2023 – wiosenne pokazy u dystrybutorów już niebawem

Indigo Spring Trends 2023 – wiosenne pokazy u dystrybutorów już niebawem