26.7.2022
Konferencja Indigo vol. 4 - przeżyj te emocje ponownie!
Aktualności

Konferencja Indigo vol. 4 - przeżyj te emocje ponownie!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Konferencje Indigo wywołują niemałe emocje w branży stylizacji paznokci - to wydarzenie łączy w końcu miłośniczki pięknego mani. Inspirujące pokazy, fantastyczne prelegentki, emocje i prezentacje przedpremierowych produktów to nie wszystko - za każdym razem pokazujemy, że naszą społeczność tworzą wyjątkowe kobiety. Udowodniła to również Konferencja Indigo vol 4. Zobacz, co się wtedy działo i… przygotuj się na kolejne spotkanie, które zbliża się wielkimi krokami!

Jak wyglądają Konferencje Indigo?

Pierwsza Konferencja Indigo odbyła się jeszcze w 2021 roku. I można powiedzieć, że to właśnie pandemiczna rzeczywistość zainspirowała nas do wspólnego spotkania z wszystkimi kobietami, które chcą zadbać o rozwój - również w nieco trudniejszych warunkach. Teraz mamy już za sobą czwartą edycję tego wydarzenia, które - ze względu na swoją formułę - staje się po prostu kultowe.

Konferencja Indigo vol. 4 to była również okazją do świętowania zbliżającego się Dnia Stylistki! Uczestniczki wydarzenia spotkały się z Magdaleną Malaczyńską oraz jej wyjątkowymi gościniami, które wykonały pokazy z użyciem przedpremierowych nowości.

Każda osoba, która brała udział w Konferencji, mogła zamówić neonowe lakiery wchodzące w skład kolekcji Summer Quattro oraz pyłek Beautymaker - jeszcze przed ich premierą! Oprócz tego w zestawach konferencyjnych znalazł się lakier hybrydowy Piękny? - to limitowany kolor, który jest niedostępny w regularnej sprzedaży.

Na wszystkie uczestniczki Konferencji Indigo czekały również elektroniczne certyfikaty oraz… e-booki z propozycjami wakacyjnych zdobień przygotowanymi przez Indigo Designers!

Konferencja Indigo vol. 5 tuż-tuż

A co powiesz na news, w którym zdradzamy, że Konferencja Indigo vol. 5 odbędzie się niebawem? Śledź nas na Instagramie i Facebooku, bo tam lada dzień ogłosimy termin naszego następnego, wspólnego spotkania!

Bezpieczna formuła online, bezpłatne uczestnictwo, dostęp do gorących przedpremier to nie jedyne benefity, które przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie! Spędź czas w gronie innych, inspirujących kobiet! Skorzystaj z ich doświadczenia, dowiedz się, jak odniosły sukces i przygotuj się na jesień w salonie!

Już teraz możemy obiecać, że Konferencja Indigo vol. 5 będzie niezwykła, a Ty na długo zapiszesz ją w swojej pamięci. Gdy ruszą zapisy, wypełnij formularz zgłoszeniowy, potwierdź mailowo rejestrację, a datę wydarzenia zapisz w kalendarzu - do zobaczenia!

Zobacz też relację z Konferencji Indigo vol. 3!

Brilliant Cup International Championship Caribbean - sukcesy instruktorów Indigo

Brilliant Cup International Championship Caribbean - sukcesy instruktorów Indigo

Wygraj szkolenie! - co czekało na laureatów konkursu?

Wygraj szkolenie! - co czekało na laureatów konkursu?