6.3.2022
Konferencja Indigo vol. 2 - ach, co to był za dzień!
Aktualności

Konferencja Indigo vol. 2 - ach, co to był za dzień!

by Indigo Nails
4 min. czytania

W Indigo każdym działaniem udowadniamy, że branża beauty pozwala przekuć pasję w wymarzony zawód. Oprócz sprzedaży najwyższej jakości produktów dedykowanych stylizacji paznokci pragniemy czegoś więcej. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która połączy wszystkie miłośniczki stylizacji paznokci. I to właśnie Konferencja Indigo ziściła te fantazje!

Mamy za sobą już dwie edycje tego niezwykłego wydarzenia i nic nie wskazuje, że mielibyśmy się zatrzymać! Byłaś z nami 12 lutego? Dziś weźmiemy Cię zatem w podróż sentymentalną! Urodzinowa edycja przeszła Ci koło nosa? Przeczytaj, dlaczego następnym razem Twoja obecność jest obowiązkowa. W końcu Konferencja Indigo vol. 3 zbliża się wielkimi krokami…. 

Poczuj ponownie konferencyjne emocje razem z Indigo!

Dziś branża paznokciowa przeżywa prawdziwe oblężenie. Wystarczy zajrzeć na media społecznościowe, aby przekonać się, jak bardzo świat Nail Artu kształtuje nasze poczucie estetyki. Jeśli i Ty chcesz stać się jego częścią, właściwie nic nie powinno stać Ci na przeszkodzie!

Zaczynasz naukę od podstaw? Rozwijasz swoje umiejętności i szukasz nowych inspiracji? W Indigo zawsze jesteśmy dla Ciebie - z myślą o Tobie tworzymy nowe produkty, organizujemy szkolenia, webinary oraz ułatwiamy biznesowy start.

Urodzinowa Konferencja Indigo vol. 2 - podobnie jak pierwsza edycja - pokazała, że w branży paznokciowej panuje jedność! Były z nami zarówno dziewczyny, które są na początku swojej kariery, jak i stylistki z wieloletnim stażem. Łącznie spotkaliśmy się z niemal dwoma tysiącami osób! Przede wszystkim umożliwiła to wygodna formuła online - każda uczestniczka mogła połączyć się z nami z dowolnego miejsca na świecie.

  • Konferencję Indigo vol. 2 poprowadziła współwłaścicielka Indigo - Magda Malaczyńska - to ona razem z mężem od samego początku prowadzi markę na szczyt.
  • Gościliśmy cztery fantastyczne prelegentki, które inspirują niejedną początkującą stylistkę. 
  • Urodzinowa edycja obfitowała we wspomnienia i gry, nie mogło zabraknąć też tortu!
  • Oczywiście najważniejszą część Konferencji zajęły stylizacje przygotowywane na wizji przez nasze gościnie tak, aby każda uczestniczka wydarzenia mogła później odtworzyć je w salonowym zaciszu!

Mnóstwo śmiechu, zabawy, a do tego potężna dawka merytorycznej wiedzy przekazanej przez najlepsze z najlepszych - my również uwielbiamy ten vibe! Jesteś ciekawa, jak nasza Konferencja wyglądała od kuchni? Podejrzyj nasz backstage!

Konferencje Indigo - poznaj wydarzenia uwielbiane przez stylistki!

Słyszałaś o Konferencji Indigo, ale do tej pory nie było Cię razem z nami? Dopiero planujesz swój zawodowy start? Uwielbiasz tropić paznokciowe nowości i chcesz mieć dostęp do zupełnie nowych produktów? Przekonaj się, dlaczego nie może Cię zabraknąć podczas następnych edycji tego unikalnego wydarzenia!

  • Konferencje Indigo są całkowicie bezpłatne - wypełniasz formularz zgłoszeniowy i gotowe.
  • Łączysz się z nami online - z domu, z salonu, z…egzotycznej plaży! 
  • Jako jedna z pierwszych kupujesz przedpremierowe produkty - zanim trafią do regularnej oferty.
  • Poznajesz tajniki niebanalnych zdobień - krok po kroku.
  • Otrzymujesz imienny certyfikat oraz paczkę konferencyjną.
  • W trakcie transmisji online na bieżąco dzielisz się swoimi odczuciami.

Konferencja Indigo vol. 3 - będziesz razem z nami?

Pierwszy raz spotkaliśmy się w listopadzie, drugi - w lutym… Nie zwalniamy tempa i już dziś chcemy zaprosić Cię na trzecią, kwietniową edycję Konferencji Indigo! Obiecujemy, że tym razem również przygotujemy niejedną niespodziankę. Bądźmy w kontakcie - śledź Indigo w Social Mediach, sprawdzaj newslettery i dołącz do nas jako jedna z pierwszych!

Po pierwsze - rozwój. Po drugie - dobra zabawa. Nie lubimy półśrodków, więc podczas Konferencji Indigo łączymy przyjemne z pożytecznym i pokazujemy inspirującą różnorodność branży paznokciowej!

Indigo Spring Trends - zapisz się na pokaz i bądź trendy!

Indigo Spring Trends - zapisz się na pokaz i bądź trendy!

Celebruj Dzień Kobiet razem z Indigo!

Celebruj Dzień Kobiet razem z Indigo!