5.10.2022
Kalendarz 2023 - zaplanuj rok pełen sukcesów z Indigo!
Produkty

Kalendarz 2023 - zaplanuj rok pełen sukcesów z Indigo!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Twoje Klientki zaczynają pytać o styczniowe terminy? Dobrze się składa, bo w naszym sklepie właśnie pojawił się Kalendarz stylistki 2023. Zamów go już dziś, by móc oficjalnie otworzyć zapisy na nowy rok.

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowania Salonu stylizacji paznokci bez kalendarza. Właśnie dlatego w Indigo dbamy o to, by co roku przygotować dla Ciebie praktyczny i funkcjonalny terminarz, który jednocześnie będzie zachwycał eleganckim wyglądem. O ile przyjemniej pracuje się w otoczeniu pięknych przedmiotów, prawda?

Idealny kalendarz stylistki nie istnieje?

Tym razem kalendarz Indigo urzeka delikatną, minimalistyczną okładką w odcieniu jasnego beżu. Dzięki subtelnej formie gadżet z pewnością odnajdzie się w każdym wnętrzu - bez względu na jego wystrój.

Kalendarz Indigo 2023

49 PLN

Idealny kalendarz nie istnieje? My jednak postanowiliśmy spróbować zbliżyć się do ideału. To, na czym szczególnie nam zależało, to połączenie kompaktowego rozmiaru z przejrzystością terminarza. Z dumą oddajemy w Twoje ręce kalendarz w formacie A5 z praktycznym tygodniowym rozkładem stron, dzięki któremu każdy dzień i tydzień 2023 roku zaplanujesz co do minuty. Doskonale sprawdzi się na salonowym biurku, a w razie potrzeby z powodzeniem zmieści się w Twojej torebce. 

Kalendarz Indigo 2023 - Twój codzienny towarzysz

Idealne wymiary to nie wszystko. Jak wiadomo, liczy się przede wszystkim wnętrze. Wiedząc, że ten jeden przedmiot będzie Ci towarzyszył każdego dnia, przez cały rok Twojej pracy, zadbaliśmy o każdy detal, który umili i usprawni jego użytkowanie:

  • dużo przestrzeni na Twoje notatki, 
  • minikalendarz na górze każdej strony, byś mogła szybko podejrzeć rozkład dni poprzedzającego i następującego miesiąca, 
  • 2 tasiemki do zaznaczania stron, 
  • przejrzysty planner na początku każdego miesiąca,
  • koperta na Twoje skarby, 
  • rozkład roku 2024 na końcu kalendarza.

Teraz już chyba nie musimy dodawać, że nie może go zabraknąć w Twoim Salonie? Zamów już dziś Kalendarz Indigo 2023. Niech towarzyszy Ci przez cały rok w realizacji codziennych obowiązków, zawodowych planów i marzeń.

All Shades Of Me - wyraź siebie z jesienną kolekcją Indigo

All Shades Of Me - wyraź siebie z jesienną kolekcją Indigo

Mini Fall Collection - zaczaruj jesień odcieniami przyjemności

Mini Fall Collection - zaczaruj jesień odcieniami przyjemności