23.3.2020
Inspirujące zdobienia paznokci hybrydowych z wykorzystaniem pyłków
Produkty
Zdobienia paznokci

Inspirujące zdobienia paznokci hybrydowych z wykorzystaniem pyłków

by Indigo Nails
2 min. czytania

Poszukiwanie inspiracji to jeden ze stałych elementów wpisanych w zawód stylistki. Dla waszego ułatwienia zebraliśmy kilka EFEKTownych propozycji od Indigo Designers. Oto przewodnik po najmodniejszych zdobieniach, które dzięki wykorzystaniu pyłków zyskują zupełnie nowe oblicze.

Niekonwencjonalny french

W zdobieniach paznokci hybrydowych już od kilku sezonów panuje moda na odwrócony french. Dobrze znane półksiężyce odznaczające się kontrastowym kolorem równie dobrze prezentują się przy wolnym brzegu paznokcia, jak i przy samych skórkach. Szczególnie teraz pastelowe odcienie warto ozdobić kolorowymi pyłkami, tworząc nieszablonowego odwróconego frencha. Pamiętajcie, że w tym sezonie ma być świeżo, delikatnie i z nutką ekstrawagancji!

Efekt Syrenki | Kissmeralda Gel Polish

Metalizowane ombre

Wiosną swoim Klientkom oprócz frencha możesz z czystym sumieniem polecić także nieśmiertelne ombre. Tym razem w zdecydowanym metalicznym wydaniu. Taka odważna stylizacja świetnie sprawdzi się na „specjalne okazje”, gdy przede wszystkim liczy się efekt WOW. Gwarantujemy, że obok takiej stylizacji nikt nie przejdzie obojętnie. Metaliczny blask wyłaniający się z koloru osiągniesz dzięki zabawie pyłkami np. Efektem Holo. Oprócz typowej lustrzanej tafli, warto także wypróbować wariant metalic. Na jednym z poniższych zdjęć możecie zobaczyć propozycję bazującą na przełamaniu jednolitej gładkiej stylizacji, gdzie w dwa paznokcie wtarto metaliczny pyłek.

Easy Shape Light Rose | Efekt Holo | Tip Top Top Coat
Metal Manix® Chameleon Alien | Tip Top Top Coat | Energizer Gel Polish

Szklane ozdoby na paznokciach

Jeżeli Twoje Klientki to miłośniczki oryginalnych zdobień, nie możesz przejść obojętnie obok stylizacji wykonanych za pomocą półprzezroczystych hybryd. Mowa tu o kolorach z kolekcji Glass oraz Glass Summer, które w mariażu z pyłkami tworzą istne dzieła sztuki. To propozycja dla romantyczek, które lubią mieć tęczę zawsze przy sobie. Oprócz pyłku wykorzystano tutaj także drobno pociętą folię, co dało efekt  konfetti. Więcej propozycji zdobień, które możesz wykonać na półprzezroczystych lakierach hybrydowych znajdziesz w materiale opublikowanym na naszym You Tube.

Builder Clear | Snowflakes 2 Violet Sparkle - Folia Cięta | Efekt Holo | Tip Top Top Coat | Eureka! Gel Polish

W trakcie tworzenia kolejnych stylizacji koniecznie wypróbuj nasze propozycje zdobień tworzonych za pomocą pyłków. Stanowią one prawdziwe morze możliwości! Zdobienia pełne inspiracji wprost od Indigo Designers znajdziesz na naszych profilach społecznościowych: InstagramFacebook i Pinterest.

Tagi
Jak pielęgnować suchą skórę dłoni?

Jak pielęgnować suchą skórę dłoni?

Balsam Bloom Gold Shimmer – zdobywcą prestiżowej nagrody Kosmetyk Wszech Czasów 2020

Balsam Bloom Gold Shimmer – zdobywcą prestiżowej nagrody Kosmetyk Wszech Czasów 2020