Indigo bije rekordy! Relacja z Mistrzostw Polski

Jeszcze nie zdążyliśmy dobrze ochłonąć, po intensywnych mistrzostwach Nailympia w Londynie, a już przed naszą ekipą stanęły kolejne wyzwania.

W dniach 8-9.10.2016 drużyna Indigo Nails obowiązkowo wystartowała w XIX Mistrzostwach Polski Stylizacji Paznokci Nail Master Cup. Zawody odbywały się przy okazji Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA w Gdańsku. Biorą w nich udział najlepsze stylistki w Polsce. Przygotowanych zostało osiem różnorodnych mistrzowskich konkurencji, a ich laureatki będą miały możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwa Europy Nailympia London 2017.

Jak myślicie, jak poradził sobie nasz niezawodny Team?

Po kilku zarwanych nocach i dwóch dniach intensywnej pracy, rezultaty przyniosły sukces, który jest spełnieniem naszych marzeń. Po raz kolejny pobiliśmy REKORD - pierwszego dnia stylistki Indigo zajęły wszystkie miejsca na podium!

Do nas należały wszystkie najważniejsze kategorie: Pink&White żel/akryl, Soak Off, Salon Nails i Stiletto. Wszystkie medale - od złotego do brązowego - zdobyły utalentowane stylistki z drużyny Indigo. Czy może być lepiej?

Łącznie przywieźliśmy z Gdańska aż 17 pucharów.

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych dziewczyn. Za każdym razem dają z siebie wszystko - w tworzenie idealnych stylizacji wkładają całe serce oraz mnóstwo godzin pracy. My zaś zapewniamy kompleksowe wsparcie, wyśmienite produkty oraz ciągłą możliwość doskonalenia umiejętności m.in. pod okiem Mistrzów Świata. Dzięki temu kadra instruktorska Indigo należy najlepszych w Polsce i Europie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom biorących udział w Nail Master Cup.

Nasze wspaniałe stylistki zapraszają na szkolenia ze stylizacji paznokci, które odbywają się w całym kraju!