13.6.2022
Guma do skórek i podkładka silikonowa - wyjątkowy duet nowości!
Produkty

Guma do skórek i podkładka silikonowa - wyjątkowy duet nowości!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Kochamy nowe kolory lakierów hybrydowych, oryginalne ozdoby, ale wśród nowości Indigo również nie może zabraknąć produktów, które przyspieszą czas Twojej pracy i zwiększą jej komfort! Przygotowaliśmy więc dwa wyjątkowe produkty. Pierwszy z nich pokochają miłośniczki wielobarwnych zdobień, a drugi? Ułatwi wykonywanie perfekcyjnych zdjęć, które są nieodłączną częścią pracy każdej stylistki. Sprawdź, dlaczego guma do skórek Mr. Gum i podkładka silikonowa Indigo Silicone Pad powinny znaleźć się właśnie w Twoim salonie!

Czysta praca? Guma do skórek Mr. Gum w tym pomoże!

Ombre, inne wielokolorowe zdobienia czy nawet manicure wykonany metodą „pod skórki” to stylizacje, które wymagają niezwykłej precyzji. A jak można ułatwić sobie pracę i na dobre rozstać się z problemem zabrudzonych skórek? W końcu ich doczyszczenie zabiera mnóstwo czasu i - umówmy się - może być po prostu frustrujące!

Guma do skórek Mr. Gum wychodzi Ci naprzeciw! To produkt, który dedykujemy dosłownie wszystkim stylistkom - niezależnie od poziomu zaawansowania. Najpierw opracuj skórki i wały okołopaznokciowe, nałóż gumę, poczekaj kilka minut aż wyschnie i przystąp do właściwego etapu pracy! Od teraz praca z gąbeczką do ombre, pędzelkami i wieloma kolorami nie powinna być Ci straszna.

A co należy zrobić, by pozbyć się Mr. Guma? Gdy już wykonasz całą stylizację, delikatnie odklej preparat z palców i… gotowe! Dodatkowo przepiękny zapach Seventh Heaven (bo tak pachnie guma do skórek!) uprzyjemni Ci pracę. W końcu przenikają się tu nuty soczystej mandarynki, kobiecej róży i białych kwiatów.

Mr. Gum to zatem Twój bohater - czy się mu oprzesz?

Twórz piękne zdjęcia z podkładką silikonową Indigo!

Zastanawiasz się, jak możesz wypromować swoją pracę? Oczywiście o Twoją reklamę zadbają przede wszystkim zadowolone Klientki, ale renomę pielęgnuj także sama. Zwłaszcza, że współcześnie media społecznościowe pozwalają na różnorodne formy wyrazu! O tym, dlaczego nie warto zamykać się na marketing internetowy, rozmawialiśmy między innymi w podcaście!

Estetyczne zdjęcia Twoich prac to Twoja największa wizytówka. Nie bój się chwalić swoimi umiejętnościami - teraz wystarczy aparat w telefonie, aby robić świetne zdjęcia pełne detali! Wyeksponuj wszystkie atuty wykonywanych stylizacji dzięki tłu stworzonym przez podkładkę silikonową Indigo Silicone Pad. Eleganckie tłoczone logo na podkładce dodatkowo podkreśli, że pracujesz z produktami najwyższej jakości!

Paznokcie na lato? Wybierz Holi Hey!

Paznokcie na lato? Wybierz Holi Hey!

Jak używać pyłków do paznokci? Poznaj WSZYSTKIE efekty Indigo.

Jak używać pyłków do paznokci? Poznaj WSZYSTKIE efekty Indigo.