17.7.2018
Drzwi Otwarte w Indigo – premiera nowości – Mineral Base oraz Gel Polish Cover Base!
Aktualności
Produkty

Drzwi Otwarte w Indigo – premiera nowości – Mineral Base oraz Gel Polish Cover Base!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Koniecznie zaznacz w swoim kalendarzu datę 5 sierpnia i ustaw przypomnienie w telefonie, bo wydarzenia, które dla Ciebie przygotowujemy, po prostu nie możesz przegapić! Właśnie tego dnia nastąpi premiera produktów Mineral Base oraz Gel Polish Cover Base „Very Cool”! A uczestnicy Drzwi Otwartych otrzymają szansę  poznania ich jako jedni z pierwszych na świecie!

To niesamowita okazja, by na żywo przekonać się, jak wygląda praca z naszymi nowościami. Wykwalifikowane instruktorki Indigo wykonają dla Was specjalny pokaz i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące produktów. Kolory? Konsystencja? Przebieg aplikacji? Skład i działanie? 5. sierpnia wszystkiego się dowiesz, a dodatkowo spędzisz czas w rodzinnym gronie Indigo.
Przygotwaliśmy też prawdziwy HIT -  Manicure Mineralny w 40 minut - pokażemy Ci, jak pracować aby znacznie przyspieszyć swoją pracę!

Listę miejsc oraz osób kontaktowych, których możesz zapytać o szczegóły znajdziesz TUTAJ. Sprawdź, gdzie najbliżej Ciebie odbędą się Drzwi Otwarte Indigo i premierowa odsłona najbardziej pożądanych baz nadchodzących sezonów. Dołącz do wydarzenia!

Koszt uczestnictwa w Drzwiach Otwartych Indigo wynosi zaledwie 35 zł.  A na miejscu będziesz mogła wymienić dowód zakupu na dowolny produkt dostępny w asortymencie organizatora! Fajnie? Najlepiej! Jak zawsze z Indigo.

W skrócie:

Kiedy: 5 sierpnia, godziny ustalane indywidualnie przez organizatorów. W Łodzi, w Centrali Indigo zapraszamy od 9:00 do 12:00
Gdzie: W siedzibie marki Indigo -  w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 3/5 oraz u dystrybutorów Indigo – listę miejsc znajdziesz TUTAJ.
Co się wydarzy: Drzwi Otwarte Indigo: prezentacja nowych produktów - Mineral Base oraz Gel Polish Cover Base „Very Cool”
Koszt: Jednorazowy w wysokości 35 zł. Płatny przelewem, na wskazany przez poszczególnego organizatora numer konta. Ważne! Równowartość biletu wstępu wymienisz na miejscu na dowolny produkt Indigo!

Nie daj się prosić, czekamy na Ciebie! Szczegóły wydarzenia znajdziesz  w regulaminie – kliknij TU i przeczytaj.

W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z dystrybutorem organizującym Drzwi Otwarte w Twojej okolicy.  

Liczba miejsc ograniczona.
Koszt udziału w wydarzeniu jest bezzwrotny. Poniesione koszty uprawniają uczestnika do wymiany dowodu płatności na produkt wybrany z asortymentu dystrybutora jedynie na miejscu i w czasie trwania Drzwi Otwartych Indigo.

Tagi
Baza Protein Base ponownie na podium!

Baza Protein Base ponownie na podium!

Indigo znów zbiera laury – kolejne wyróżnienie dla naszego produktu!

Indigo znów zbiera laury – kolejne wyróżnienie dla naszego produktu!