3.10.2018
Baza proteinowa – kultowa czy ponadczasowa?!
Aktualności
Produkty

Baza proteinowa – kultowa czy ponadczasowa?!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Od jej premiery minęło już kilka sezonów, jednak niesłabnące zainteresowanie, popularność, lista nagród oraz zadowolenie tysięcy klientek nie pozostawiają wątpliwości – to wciąż jeden z najgorętszych produktów od Indigo! Obok nowych kolekcji kosmetyków baza proteinowa to nieustannie nasz i Wasz ulubieniec!

Niech  nie zwiedzie Cię mnogość nowych produktów. Baza niezmiennie jest na czasie i pozwoli Wam uzyskać piękne, mocne, naturalne paznokcie - sprawdzi się doskonale zarówno jako podkład dla manicure hybrydowego jak i samodzielny zabieg regenerujący, który salony firmowe Indigo posiadają w swojej ofercie!
Jeśli Twoje paznokcie potrzebują wzmocnienia i wsparcia, ucierpiały w wyniku zmiany diety lub intensywnego trybu życia albo… prezentują się pięknie i chcesz, aby po prostu tak zostało, szukaj salonów Indigo! Właśnie tam wykonasz zabieg z wykorzystaniem bazy, który pokochają Twoje pazury!

Nigdy nie mieliśmy wątpliwości co do skutecznego działania naszej Protein Base, niemniej jednak fakt, że jest nagradzana w tak licznych plebiscytach, każdorazowo bardzo nas cieszy. Czy wiecie, że baza ma na swoim koncie aż 6 prestiżowych tytułów i nagród? Jest tym samym najczęściej nagradzanym i docenianym produktem Indigo! Oto lista jej tytułów:

Kiedy opracowaliśmy formułę bazy proteinowej, nie mieliśmy wątpliwości, że będziecie miały do czynienia z czymś naprawdę niesamowitym. Skala sukcesu jej premiery nie była dla nas zaskoczeniem. Intensywne prace nad tworzeniem unikatowych formuł zaowocowały tym, że baza proteinowa płynnie z bycia kultowym produktem i gorącą nowością przeszła do osiągnięcia statusu niezastąpionej i ponadczasowej.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy odcinek vloga: nasza instruktorka,  mistrzyni i multimedalistka – Paulina Walaszczyk prezentuje w nim, jak wygodnie i łatwo pracuje się z proteiną i jak z jej pomocą wybudować idealną krzywą C, a także zadziałać w nagłych wypadkach tj. złamanie paznokcia! Obejrzyjcie koniecznie:

Tagi
Łamliwe paznokcie – jakie są możliwe przyczyny?

Łamliwe paznokcie – jakie są możliwe przyczyny?

Mistrzostwa w Madrycie i Londynie - mamy ponad 100 medali!!!

Mistrzostwa w Madrycie i Londynie - mamy ponad 100 medali!!!