pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog

Kształć się u najlepszych i… zaoszczędź nawet do 100 zł!

Nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie techniki. Jeżeli zależy Ci na nieustannym podwyższaniu własnych kwalifikacji oraz poziomu Twoich prac to powinnaś zapoznać się z ofertą szkoleń Indigo. Mam dla Ciebie wyjątkową niespodziankę, dzięki której zaoszczędzisz jednorazowo nawet 100 zł. Ciekawa w jaki sposób? Już wyjaśniamy.

Poznaj tajniki przedłużania. Szablony & żele

Nie od dziś wiadomo, że siłą Indigo Nails są nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także grono ekspertów, którzy w mistrzowski sposób są w stanie przekazać kursantom niezbędną wiedzę. Dlatego wszystkich poszukujących informacji na temat przedłużania za pomocą żeli oraz szablonów zapraszamy na ogólnopolskie Indigo Open Day.

Prezentownik 2019

Szukasz pomysłu na świąteczny upominek dla mamy, siostry lub koleżanki po fachu? Skorzystaj z pomysłów Indigo i podaruj im coś wyjątkowego!

Świąteczne rabaty w Indigo

Potrzebujesz uzupełnić zapasy? Szukasz świątecznych prezentów? A może chcesz przetestować nasze najnowsze odcienie? Każdy pretekst jest dobry, by skorzystać z grudniowych okazji w Indigo!

Jak zrobić męski manicure?

Jak zrobić męski manicure?

Jesteś ciekawa, jak wykonać perfekcyjny męski manicure przy użyciu produktów z serii Omnia? Obejrzyj nasz film instruktażowy i otwórz się na nowe trendy. Wprowadź, jako jedna z pierwszych, zabieg męskiego manicure do oferty swojego salonu. Paznokcie gotowe w 30 minut? Przy męskim manicurze to standard.

Mistrzostwa w Kanadzie

Mistrzostwa w Kanadzie

Kanadyjskie Mistrzostwa Nailympia rozpoczęły nowy rozdział w mistrzowskich zmaganiach naszych Instruktorek. 7 medali zdobytych przez jednoosobową reprezentację Indigo może oznaczać tylko jedno – to będzie naprawdę dobry sezon!

Zaplanuj swój sukces z Plannerem Indigo

Uprzedzając wasze pytania: to nie jest zwyczajny kalendarz. Wręcz przeciwnie. To wyjątkowy planner, który oprócz wygodnej przestrzeni do nanoszenia codziennych notatek oferuje Wam znacznie więcej. Czy jesteście gotowe poznać planner Indigo?